Domy Krosno - Lotników

W Kobylanach piknikowali dla chorej Weroniki

fot. Krystian Janas - Krosno112.pl fot. Krystian Janas - Krosno112.pl

Kolejny raz mieszkańcy Kobylan, Gminy Chorkówka i okolicznych miejscowości włączyli się w akcję pomocy chorej osobie. Tym razem przy remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Kobylanch zorganizowano Piknik Charytatywny dla Weroniki. 

W sobotę, 17 sierpnia przy remizie w Kobylanach nie zabrakło zabaw dla dzieci, lotów balonem Cellfast, a program artystyczny wypełniony był po brzegi.

Podziękowania Organizatorów:
"W imieniu Organizatorów Pikniku Charytatywnego dla Weroniki Gondek, który odbył się 17 sierpnia przy OSP Kobylany. Serdecznie dziękujemy za przybycie, wsparcie i pomoc. Naszym Głównym Sponsorem jest Firma "CELLFAST" Krosno. Podziękowania ślemy do wszystkich Sponsorów i Darczyńców którzy wsparli nas - bez Was nie dalibyśmy rady. Spotkaliśmy się z życzliwością,dobrocią serca i miłym słowem. Nie jesteśmy w stanie wyliczyć Was wszystkich: Zakładów, Sklepów, Firm, Salonów, Osób prywatnych. Podziękowania kierujemy szczególnie dla OSP KOBYLANY, Wójta Gminy Chorkówka Grzegorza Wegrzynowskiego, Dyrektora GOK Chorkówka, OSP Dukla, OSP Poraj, OSP Faliszówka, OSP Sulistrowa, Ochronie, Punktowi Medycznemu za pomoc i wsparcie podczas Pikniku. DZIĘKUJEMY osobom, które zapewniły dzieciom wspaniałe zabawy: Weselandi, Panu Wojtkowi który zabawiał dzieci przejażdżką konną, Firmie Cellfast za przybycie z balonem, OSP Dukla, która urządziła przejażdżkę motorem oraz quadem. Gościliśmy wspaniałe gwiazdy Rompey, ETNA, Kapela Wietrzanki, LONG DENS, a szczególnie DJ Marecki który od początku do końca rozkręcał imprezę. Nasze niebo rozświetliły fajerwerki "EKO-PLAST Rzeszów". Organizatorzy składają szczególnie podziękowania osobą, które pomagały przy obsłudze całego Pikniku Charytatywnego dla Weroniki. Sulistrowej, a także osobom z Kobylan co od początku do końca byli z nami i nie zostawili nas, na Was zawsze można liczyć. Kwota która została zebrana to 19 000 zł (dziewiętnaście tysięcy złotych) przerosła nas samych, za co bardzo dziękujemy. Kwota 3 tysięcy została wpłacona na konto mamy WERONIKI Gondek, a reszta pieniędzy 16000 zł została wpłacona na "Zrzutka.pl konto chorej Weroniki. To dzięki Wam jest to wszystko.. Dziękują serdecznie Organizatorzy: Ewa Ochała, Renata Dziedzic, Ewelina Peszko, Wiktoria Musiał i Aneta Solińska. Dziękujemy że jesteście z nami"

Zobaczcie fotorelację

red. fot. Krystian Janas

Galeria

 

Partnerzy portalu: