.

Rosenbauer zaprezentuje sprzęt na Nocnej Jeździe Ratowników dla Grześka

Strażacki sprzęt światowej klasy zostanie zaprezentowany podczas Nocnej Jazdy Ratowników dla Grześka przez firmę Rosenbauer Group. Po raz pierwszy firma zaprezentuje się w tej części województwa podkarpackiego. Przedstawiciele firmy przekażą również sprzęt na licytację, aby wesprzeć chorego ratownika medycznego i pomóc mu w walce o powrót do zdrowia. Wielka akcja charytatywna już 18 maja w Jedliczu przy ul. Rejtana. Zapraszamy od godziny 15:00 na rafineryjny parking Orlen Południe. 

O firmie Rosenbauer:

Kompleksowy dostawca.
Naszym największym atutem jest nasza elastyczność. Niezależnie od tego, jakie są potrzeby jednostek straży pożarnej, Rosenbauer oferuje wszystko, co można sobie wyobrazić w zakresie sprzętu strażackiego. Nasza oferta obejmuje zarówno środki ochrony indywidualnej, jak i sprzęt techniczny oraz sprzęt ratownictwa chemicznego.

Ochrona osobista od stóp do głów.
Jesteśmy znani z naszej wiodącej roli, jeśli chodzi o pojazdy pożarnicze. Jednak niewiele osób wie, że Rosenbauer zajmuje się również produkcją odzieży ochronnej oraz butów i jest światowym liderem w rozwoju i produkcji hełmów strażackich.
Nasze rozwiązania opracowane są przez specjalistów branży pożarniczej dla strażaków.

Blisko Ciebie.
Rosenbauer aktywnie funkcjonuje w branży pożarniczej z prężną siecią usług i sprzedaży w ponad 100 krajach. Grupa Rosenbauer cieszy się zaufaniem straży pożarnych na całym świecie, a jej pojazdy są używane w 150 krajach.
Klienci są obsługiwani za pośrednictwem międzynarodowej sieci sprzedaży i usług, a zakłady produkcyjne znajdują się w Europie, Ameryce Północnej i Azji.

150 lat doświadczenia.
Od 1866 roku Rosenbauer opracowuje i testuje technologię pożarniczą oraz produkuje sprzęt pożarniczy dla straży pożarnych na całym świecie. Od tego czasu nasze pojazdy, systemy gaśnicze i sprzęt strażacki wielokrotnie ustanawiały nowe standardy pod względem wydajności i bezpieczeństwa. Sami strażacy z pokolenia na pokolenie polegali na jakości, wiedzy i innowacjach Rosenbauera podczas prowadzonych działań.

red. fot. Rosenbauer Group

 

Partnerzy portalu:

cosmopolitan-logo lostark-logo jubiler-jaracz-logo hotel-nafta-krosno-logo kroscar CLUB NAFTA bez tla logoAnonseKrosnojooble baner