.

KROSNO: Przyjechał na rozładunek. Miał 3 promile alkoholu

fot. pexels fot. pexels

40-letni kierowca tira trzeźwieje w policyjnym areszcie. Mężczyzna był tak pijany, że nie był w stanie podjechać ciężarówką na rampę rozładunkową. Po wyjściu z szoferki zataczał się i nie mógł utrzymać równowagi. 40-latek miał 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

W piątek po godz. 12, policjanci otrzymali informację o prawdopodobnie nietrzeźwym kierowcy tira, który przyjechał z towarem do jednego z krośnieńskich centrów budowlanych. Pracownicy magazynu zwrócili uwagę na manewrującą po placu ciężarówkę, której kierujący nie był w stanie wjechać na rampę rozładunkową. Kiedy kierowca wysiadł z kabiny, zataczał się i miał problemy z utrzymaniem równowagi. Policjanci wylegitymowali mężczyznę i poddali go badaniu na stan trzeźwości. 40-letni mieszkaniec woj. mazowieckiego miał około 3 promile alkoholu w organizmie.

Funkcjonariusze zatrzymali prawo jazdy pijanemu kierowcy, a on sam trafił do policyjnego aresztu. O przyszłości mężczyzny zadecyduje sąd.

red. KMP Krosno

 

Partnerzy portalu:

cosmopolitan-logo lostark-logo jubiler-jaracz-logo hotel-nafta-krosno-logo kroscar CLUB NAFTA bez tla logoAnonseKrosnojooble baner