.

JEDLICZE: Grali i śpiewali dla Patryka, by pomóc mu w walce o samodzielność

fot. Krystian Janas - Krosno112.pl fot. Krystian Janas - Krosno112.pl

Kilkaset osób uczestniczyło w charytatywnym koncercie "Gramy i śpiewamy dla Patryka", który odbył się w Niedzielę Palmową w sali widowiskowej Orlen Południe w Jedliczu.

,,Braniem napełniasz ręce, dawaniem serce” - kierując się tymi słowami, organizatorzy - uczniowie Zespołu im. Armii Krajowej w Jedliczu zaprosili na VII Koncert charytatywny „Gramy i śpiewamy dla Patryka".

Tym razem młodzież zebrała środki na leczenie i rehabilitację piętnastoletniego Patryka z Jedlicza. Nastolatek ma czterokończynowe porażenie mózgowe. Koszty rehabilitacji i leków przekraczają możliwości finansowe rodziny. Młodzież, otwierając swoje serca, chciała również otworzyć serca innych i pomóc Patrykowi w walce o samodzielność.

Scena w tym dniu zapełniła się młodymi, utalentowanymi wokalistami oraz tancerzami.

Podczas imprezy zbierane były wolne datki. Koncertowi towarzyszyła licytacja. Konto chłopca zasilą również środki zebrane podczas sprzedaży domowych, słodkich wypieków.

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ Z KONCERTU

red. fot. Krystian Janas

Galeria

 

Partnerzy portalu:

cosmopolitan-logo lostark-logo jubiler-jaracz-logo hotel-nafta-krosno-logo kroscar CLUB NAFTA bez tla logoAnonseKrosnojooble baner