.

Wesprzyj Olusia i zagraj w najnowszym filmie Patryka Vegi

fot. archiwum fot. archiwum

Historia małego Olusia i jego chorej nóżki jest doskonale znana. Zbiórkę pieniędzy wspiera wiele osób – w tym również celebryci. Do tego grona dołączył reżyser Patryk Vega, który zainicjował aukcję, w której do wylicytowania jest rola w jego nowym filmie. Dochód z akcji przeznaczony będzie na operację Olusia.

Oluś Kosiek z Krościenka Wyżnego cierpi na bardzo rzadką chorobę – ma stópkę końsko – szpotawą, a nie ma kości piszczelowej i stawu skokowego. Jedyną nadzieją na uratowanie nóżki chłopca przed amputacją jest bardzo kosztowana operacja na Florydzie w USA.

Rodzice Olka nie są w stanie sami sfinansować operacji synka, dlatego też zwracają się o pomoc. Do tej pory zorganizowano już wiele licytacji, pikników i imprez charytatywnych, które miały na celu wsparcie leczenia chłopca z Krościenka.

O historii Olusia, za pośrednictwem mediów społecznościowych, dowiedział się znany polski reżyser Patryk Vega. Poruszony losami chłopca zdecydował się wesprzeć jego leczenie. Na zorganizowanej przez niego aukcji można wylicytować wyjątkową nagrodę – rolę w najnowszym filmie Patryka Vegi, do którego zdjęcia zaczynają się w maju tego roku! Licytacja potrwa do 18 lutego, a cena wywoławcza to 5000 zł. Więcej informacji na stronie: charytatywni.allegro.pl

- Kochani, uratujmy razem o nóżkę Olusia. Chłopiec urodził się z wadą, która zdarza się raz na milion urodzeń. Bez trzech kosztownych operacji w USA mały Oluś jest skazany na amputację nóżki i kalectwo! Życie maluszka jest w naszych rękach – pisze na swoim profilu na Facebooku Patryk Vega.

Osoby, które chciałyby wesprzeć leczenie Olusia, mogą przekazać darowiznę poprzez portal siepomaga.pl: https://www.siepomaga.pl/nozka-olka. Każda złotówka ma znaczenie. Razem możemy o wiele więcej!

red. Sławomir Farbaniec

 

Partnerzy portalu:

cosmopolitan-logo lostark-logo jubiler-jaracz-logo hotel-nafta-krosno-logo kroscar CLUB NAFTA bez tla logoAnonseKrosnojooble baner