.

Pobiegli na zamek dla chorej Wiktorii

fot. Jakub Jastrzębski - Krosno112.pl fot. Jakub Jastrzębski - Krosno112.pl

Kilkustopniowy mróz, ale gorące serca uczestników Biegu na Zamek dla Wiktorii sprawiły, że sobotni wieczór zostanie zapamiętany na długo. Gorące serca wsparły walczącą z trudną chorobą kilkuletnią Wiktorię. 

19 stycznia odbyła się 2. edycja charytatywnego „Biegu na Zamek dla Wiktorii” zorganizowanego przez jednego z funkncjonariuszy krośnieńskiej policji. Tym razem celem akcji było wsparcie rehabilitacji 9-letniej Wiktorii, która walczy z nowotworem. Każdy z uczestników przekazał rodzinie Wiktorii dowolny datek na rzecz jej leczenia. 

Około 70 uczestników zgromadziło się na rynku w Korczynie, skąd ruszyli trudną, bo oblodzoną i zaśnieżoną trasą na Zamek Kamieniec. 

- Bieg Na Zamek, który tym razem zorganizowaliśmy dla Wiktorii Mikosz przeszedł do historii. Pogoda i nastrój były wprost idealne. Mam nadzieję że jest to nie tylko moje zdanie. Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom za tak liczne przybycie i wsparcie leczenia Wiktoria Mikosz. To niesamowite że nasze środowisko potrafi tak sprawnie działać - podsumowuje sobotnią imprezę Piotr Bobola, inicjator i pomysłodawca biegu. 

- Serdeczne podziękowania składam wszystkim, którzy pomagali mi w organizacji tego biegu, a w szczególności: panu Adamowi Witkowskiemu z firmy WIKItour za transport uczestników na rynek w Korczynie, panu Sławomirowi Bajgrowi z PW "WENTA" SP Z O.O. za prowiant na ognisko, panu Witoldowi Nowakowi z restauracji Mocium Panie za zapewnienie gorącej herbaty na mecie, oraz za udostępnienie miejsc parkingowych dla uczestników, panu Marcinowi Wiluszowi z firmy Marwil za drewno na ognisko, panu Wójtowi Gminy Chorkówka Grzegorzowi Węgrzynowskiemu za zgodę na zabezpieczenie imprezy przez OSP Draganowa, strażakom z OSP Draganowa za pomoc przy ognisku i zabezpieczenie trasy biegu, panu Marcinowi Mikoszowi z portalu Krosno112.pl za oprawę medialną i pomoc w wielu kwestiach związanych z biegiem, Arturowi Sińczakowi, Arkadiuszowi Pałysowi, Damianowi Szpiechowi, Dariuszowi Szubie, Pawłowi Buczyńskiemu, Bartoszowi Lesiowi i kilku innym osobom,  za ciężką pracę przy odśnieżaniu i wnoszeniu drewna na zamek. Ponadto Panu Rafałowi Szubrychtowi ze Static Studio za świetny film promocyjny i w końcu Panu Wojciechowi Kołderowi za udostępnienie Zamku Kamieniec na finał naszej imprezy i za wspaniałą współpracę wylicza Piotr Bobola.Dziękuję również Wiktoria Mikosz i jej rodzinie za wspaniałą pamiątkę, która jest dla mnie niezwykle cennym trofeum przypominającym mi o uśmiechu Wiktorii i o tym że warto pomagać, warto spełniać marzenia i warto walczyć z przeciwnościami losu, trudami życia i własnymi słabościami - dodaje z zadowoleniem.

Piotr Bobola wystawił również na portalu Allegro dwa wartościowe przedmioty: rękawicę bokserską z autografami Karoliny Kowalkiewicz i Marcina Wrzoska (kliknij) oraz rękawice bokserskie z autografem Artura Szpilki (kliknij). Oba przedmioty będzie można licytować, a dochód zostanie przekazany również na rehabilitację Wiktorii Mikosz.

red, fot. Jakub Jastrzębski

 

Galeria

 

Partnerzy portalu:

cosmopolitan-logo lostark-logo jubiler-jaracz-logo hotel-nafta-krosno-logo kroscar CLUB NAFTA bez tla logoAnonseKrosnojooble baner