.

UWAGA! Utrudnienia na drogach związane z Wyścigiem Górskim Prządki

fot. Revline Racing Team fot. Revline Racing Team

Komenda Miejska Policji w Krośnie informuje, że w dniach 15 i 16 września br. (sobota-niedziela) w godz. 7.00 – 20.00 będą całkowicie zamknięte dla ruchu kołowego i pieszego, na czas rozgrywania Górskiego Wyścigu ”Prządki 2018”, drogi na terenie gminy Korczyna w miejscowościach Korczyna, Czarnorzeki i Węglówka. Wyścig odbywa się w ramach Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski.

Drogi, które będą zamknięte:
DW 991 < Lutcza – Krosno > na odcinku Korczyna Rynek – Czarnorzeki – Węglówka skrzyżowanie,
DP 1962R < Krosno – „Głębokie” – Czarnorzeki – Jasienica Rosielna > na odcinku od kościoła w Czarnorzekach do skrzyżowania z droga wojewódzką Nr 991,
DP 1966R < Korczyna – Jabłonica > na odcinku Korczyna od ronda do skrzyżowania z drogą wojewódzką Nr 991,
Apelujemy do kierujących i pieszych o stosowanie się do wprowadzonych objazdów i poleceń policjantów i osób funkcyjnych zabezpieczających rajd.


Zorganizowane i zalecane objazdy drogi wojewódzkiej nr 991 <Lutcza – Krosno>:
z Krosna do Rzeszowa. Początek objazdu w Krośnie na skrzyżowaniu ulicy Korczyńskiej z ul. Stapińskiego. Następnie ul. Stapińskiego, Wisze do Krościenka Wyżnego i dalej do drogi nr 9 w kierunku Rzeszowa.
z Rzeszowa do Krosna. Początek objazdu w miejscowości Lutcza, skrzyżowanie drogi krajowej nr 19 z drogą wojewódzką nr 991. Dojazd drogą krajową nr 9 do miejscowości Iskrzynia, następnie drogą powiatową nr 1973R do Krosna.
z Węglówki do Krosna przez Wysoką Strzyżowską. Początek objazdu w miejscowości Węglówka przy Kościele drogą powiatową przez wieś do drogi wojewódzkiej, następnie drogą wojewódzką 990 do Krosna.

Objazdy zostaną oznakowane tablicami: znak drogowy F-8 i F-9.

red. KMP Krosno

 

Partnerzy portalu:

cosmopolitan-logo lostark-logo jubiler-jaracz-logo hotel-nafta-krosno-logo kroscar CLUB NAFTA bez tla logoAnonseKrosnojooble baner