.

Urokliwe domki w sercu Czarnorzek

fot. Uroczysko fot. Uroczysko

Kompleks Wypoczynkowy Uroczysko to wyjątkowe miejsce w naszym regionie. Emanuje spokojem a bliskość natury daje się tam odczuć na każdym kroku. Znajduje się na południowym stoku jednego ze wzniesień na obszarze Czarnorzecko-Strzyżowskiego Parku Krajobrazowego w Czarnorzekach. To idealne miejsce do organizacji przyjęć, bądź wypoczynku w klimatycznych domkach.

Obiekt został niedawno rozbudowany i unowocześniony. Uroczysko to przede wszystkim dwa niezależne od siebie, ogrzewane, w pełni wyposażone domy całoroczne, mieszczące się na terenie 3-hektarowego zagospodarowanego ogrodu – w bezpośrednim sąsiedztwie kilku hektarów prywatnego lasu z polaną.

To także miejsce do organizacji klimatycznych przyjęć okolicznościowych, wesel, komunii, chrztów oraz imprez i spotkań biznesowych w pięknej kameralnej sali bankietowej, bądź przestronnej altanie zewnętrznej. 

Niewątpliwym atutem tego urokliwego miejsca jest dostępność ogrodu idealnego do wypoczynku i organizacji pleneru fotograficznego. Wszystko to w otoczeniu natury, czystego powietrza i śpiewu ptaków.

Na terenie kompleksu Uroczysko znajdują się także dwa malownicze stawy, altana widokowa na wzgórzu, ziemianka nad stawem oraz duży taras zewnętrzny – wszystko to daje wiele możliwości odpoczynku.

 red., Uroczysko

 

Partnerzy portalu:

cosmopolitan-logo lostark-logo jubiler-jaracz-logo hotel-nafta-krosno-logo kroscar CLUB NAFTA bez tla logoAnonseKrosnojooble baner