.

Potrącenie 17-latka w Turaszówce. Policja poszukuje świadków.

fot. Łukasz Pelczar fot. Łukasz Pelczar

Policja poszukuje świadków potrącenia pieszego na ulicy Rzeszowskiej w Krośnie. W zdarzeniu ucierpiał 17-latek, który z obrażeniami trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło 3 lutego około godz. 5, na ulicy Rzeszowskiej w Krośnie. O wypadku informowaliśmy w artykule: Ktoś potrącił 17-latka. Sprawca zbiegł z miejsca zdarzenia.

- 17-letni pieszy został potrącony przez kierującego samochodem osobowym, który nie udzielił pomocy poszkodowanemu i odjechał z miejsca zdarzenia. 17-latek doznał obrażeń i został przetransportowany do krośnieńskiego szpitala - informuje KMP Krosno.

Policjanci ustalili, że świadkami potrącenia mogły być dwie młode kobiety, które chwilę po zaistnieniu zdarzenia, zarejestrowała kamera monitoringu miejskiego. Kobiety poruszały się pieszo w kierunku skrzyżowania Al. Jana Pawła II z ul. Podkarpacką w Krośnie.

Apelujemy do osób, które posiadają informacje na temat przebiegu tego wypadku o kontakt z krośnieńską komendą pod numerem telefonu 13 43 29 464 / godz. 7.30-15.30 / lub z numerem alarmowym 997.

red., KMP Krosno

 

Partnerzy portalu: