.

KROSNO: 26-latek chciał skoczyć z mostu. Uratował go 72-latek

fot. Czytelnik fot. Czytelnik

W czwartek (11.01) około godziny 13:10, pogotowie ratunkowe oraz policjanci zostali poinformowani, że przy ul. Okrzei znajduje się mężczyzna, który prawdopodobnie chce skoczyć z mostu. Przed skokiem do wody odwiódł go 72-latek oraz drugi mężczyzna. 

 - W dniu 11.01.2018r około godz. 13.10, policjanci otrzymali informację, że przy ul. Okrzei znajduje się mężczyzna, który prawdopodobnie chce skoczyć z mostu do rzeki - mówi asp. Paweł Buczyński z KMP Krosno - Gdy policyjny patrol dotarł na miejsce na chodniku oczekiwał zgłaszający oraz 26-latek, który chwilę wcześniej zagroził skokiem do wody. Desperat został odwiedziony od zamiaru zamachu na swoje życie przez 72-letniego zgłaszającego, który przy wsparciu innego mężczyzny, wciągnął z krawędzi mostu 26-latka i w bezpiecznym miejscu oczekiwał na przyjazd powiadomionych wcześniej służb.

Młody mężczyzna został przewieziony do szpitala na konsultację. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

Więcej o 72-letnim mężczyźnie, który pospieszył z pomocą napisał portal Krosno24.pl (kliknij).

red.

 

Partnerzy portalu:

cosmopolitan-logo lostark-logo jubiler-jaracz-logo hotel-nafta-krosno-logo kroscar CLUB NAFTA bez tla logoAnonseKrosnojooble baner