Inne

Ponad stu uczestników spływu kajakowego pokonało szlak wodny rzeki Wisłok dla uczczenia setnej rocznicy urodzin św. Jana Pawła II.

Załoga Cellfast Balloon Team umiliła niedzielny wieczór, przelatując swoim balonem nad Krosnem i okolicami. Komu udało się go zobaczyć? Zachęcamy do oglądania fotorelacji naszych Czytelników.

Już po raz czwarty dukielski MOSiR zorganizował Bieg Św. Jana z Dukli. W sobotnie popołudnie, na wiodących m.in. pieszymi szlakami Beskidu Niskiego trasach, rywalizowało blisko dwustu biegaczy.  

W południowej części województwa podkarpackiego, w poniedziałek i wtorek (6-7 lipca) prognozowane są burze z silnymi opadami deszczu. 

Piękną i słoneczną niedzielę zakończył wspaniały spektakl obłoków srebrzystych na niebie. Rzadko spotykane chmury widoczne były na zachodzie naszego regionu.

Uwielbiam, jak wita się ze mną tuż za progiem, a kiedy w mojej głowie zbierają się czarne chmury, potrafi je błyskawicznie rozgonić – adoptowana kotka Mimi codziennie uczy mnie czegoś nowego i daje mi mnóstwo radości. Jeśli więc tylko możesz, przygarnij pod dach zwierzaka, nie pożałujesz!

"Aktywny wczoraj, aktywny dziś" to projekt, realizowany przez K.S. Karpaty Krosno, z którym klub wystartował z dniem 1 czerwca 2020r.

Oficjalnie po raz pierwszy przy ul. Malinowa Góra odbyła się Krośnieńska Giełda Samochodowa. Tym razem w otwarciu nie przeszkodziła pogoda.

Strona 1 z 163
 

Partnerzy portalu: