Inne

Już w sobotę, 16 listopada otwarte zostanie kryte lodowisko w Krośnie. Pierwsza jazda po płycie rozpocznie się o godzinie 9:30.

Niestety Agnieszka Młocek przegrała walkę z chorobą. Zmarła 14 listopada w godzinach wieczornych. Ostatnio informowaliśmy o pilnej potrzebie zbiórki krwi dla 31-latki. 

Ponad 2 promile alkoholu w organizmie miał kierujący hyundaiem, który wjechał do przydrożnego rowu w Iwoniczu. Mężczyźnie, za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości, grozi kara do 2 lat więzienia.

„Niska samoocena jest jak jazda przez życie z zaciągniętym hamulcem ręcznym” Maxwell Maltz

10 lipca br. pani Jolanta obchodziła swoje 51. urodziny. Następnego dnia wybrała się na wycieczkę rowerową, podczas której upadła. Utrata świadomości, w szpitalu poważny atak padaczki. Po wielu badaniach, tomografii, rezonansie magnetycznym - diagnoza - guz mózgu. Rodzina prosi o wsparcie.

Za nami kolejny przedłużony weekend. Policyjne działania trwały cztery dni, zakończyły się w niedzielę późnym wieczorem. W tym czasie doszło do 18 wypadków, w których 1 osoba poniosła śmierć, a 19 zostało rannych. Policjanci zatrzymali 42 nietrzeźwych kierowców.

Tradycyjnie w Dniu Niepodległości na krośnieńskim niebie pojawiła się potężna biało-czerwona flaga. Skoczkowie z Grupy Spadochronowej Reaktor24 rozwinęli nad Krosnem kilkudziesięciometrową flagę Polski, by upamiętnić dzień odzyzkania niepodległości. Zobaczcie fotorelację. 

Wyjątkowe obchody Święta Niepodległości w Gminie Miejsce Piastowe. W niedzielne przedpołudnie w Rogach odbył się I Marsz Niepodległości Połączeni Flagą. 

Strona 1 z 129
 

Partnerzy portalu: