.

Inne

Wyjątkowy piknik, podczas którego spotkają się krwiodawcy, odbędzie się 20 lipca. Promowanie zdrowego stylu życia, gry i zabawy a wcześniej możliwość oddania krwi w Krwiobusie, to tylko część zaplanowanych atrakcji.

Policjanci wyeliminowali z ruchu pijanego cyklistę oraz kierowcę, który jechał z prędkością 124 km/h. 

Funkcjonariusze SG z placówki w Medyce na gorącym uczynku zatrzymali Rosjanina, który pieszo przekroczył tzw. zieloną granicę z Ukrainy do Polski. Jak ustalono, mężczyzna jest poszukiwany Europejskim Nakazem Aresztowania przez niemiecki wymiar sprawiedliwości m.in. za groźby morderstwa.

Strażacy JRG Krosno oraz pracownicy specjalistycznej firmy remontowej zabezpieczyli i zdjęli kopułę kościoła w Węglówce, która stwarzała zagrożenie dla osób przebywających w pobliżu budynku kościoła. 

W dniu 17 lipca 2019r. na krośnieńskim Rynku zostały zorganizowane uroczystości związane z obchodami Święta Policji. Tegoroczne obchody miały wymiar szczególny i wyjątkowy, gdyż łączą się z jubileuszem setnej rocznicy powołania Policji Państwowej.

Nie skutkują apele i prośby o nie kierowanie pojazdami pod wpływem alkoholu. Ostatnio na drogach regionu policjanci zatrzymują prawie codziennie pijanych kierowców. Do kolejnego zatrzymania doszło w noc z soboty na niedzielę w Iwoniczu. 

Do 19 lipca 2019r. mają czas zgłosić się do Urzędu Gminy młodzi mieszkańcy gminy Jaśliska, którzy zdewastowali obiekty znajdujące się na Placu Zabaw w Posadzie Jaśliskiej.

Zdecydowana postawa świadków przyczyniła się do wyeliminowania z ruchu pijanego kierującego motorowerem. Zatrzymany mężczyzna miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie. 36-latek trafił do policyjnego aresztu, a o jego dalszym losie zadecyduje sąd.

Strona 1 z 114
 

Partnerzy portalu:

cosmopolitan-logo lostark-logo jubiler-jaracz-logo hotel-nafta-krosno-logo kroscar CLUB NAFTA bez tla logoAnonseKrosnojooble baner