.

Wyjątkowy piknik, podczas którego spotkają się krwiodawcy, odbędzie się 20 lipca. Promowanie zdrowego stylu życia, gry i zabawy a wcześniej możliwość oddania krwi w Krwiobusie, to tylko część zaplanowanych atrakcji.

Policjanci wyeliminowali z ruchu pijanego cyklistę oraz kierowcę, który jechał z prędkością 124 km/h. 

POLECAMY: Zlot Food Trucków w Krośnie

piątek, 19 lipiec 2019 13:55

Do Krosna przyjeżdża 17 food trucków z całej Polski. Organizator imprezy - Street Food Polska - zapowiada, że oferta kulinarna będzie bardzo różnorodna, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Przez trzy dni w towarzystwie rodziny lub znajomych, na świeżym powietrzu, gdzie jedzenie smakuje najlepiej, będzie można spróbować wielu ciekawych potraw.

Zderzenie cysterny z samochodem osobowym w Teodorówce na DW993 w Teodorówce (gm. Dukla). Droga jest zablokowana, trwa akcja ratunkowa.

W tym roku - decyzją mieszkańców - Krosno odwiedzi Kazimierz Wielki, a miasto tym samym zamieni się w średniowieczny gród. W programie wydarzenia pokazy historyczne, koncerty, pochód z udziałem mieszkańców i zaproszonych gości, potyczki miejskie, pracownie królewskie. Na oczach uczestników wydarzenia powstaną dwa portrety Kazimierza Wielkiego. Te i wiele innych atrakcji 27 i 28 lipca w Krośnie!

Po godzinie 14. strażacy z Nienaszowa, Toków i Jasła zostali wezwani do pożaru nieużytków na terenie Nienaszowa (miejscowość na granicy powiatów jasielskiego i krośnieńskiego).Pożar został szybko ugaszony, jednak w jego wyniku śmierć poniosła jedna osoba.

Odpowiednie warunki w pracy i bezpieczeństwo to podstawa. Każdy wypadek to ogromne straty dla firmy. Można temu zapobiec korzystając ze wsparcia finansowego jakie firmom daje ZUS na poprawę warunków pracy. Wnioski o dofinansowanie można składać do 16 sierpnia br. W związku z dużym zainteresowaniem oraz wpływającymi pytaniami Oddział w Jaśle zaprasza przedsiębiorców, którzy chcą skorzystać z programu na konsultacje podczas „Dnia otwartego dla płatników składek” w ZUS, który odbędzie się 26 lipca br.

Policjanci ustalą przyczynę pożaru budynku, do którego doszło w Klimkówce (gm. Rymanów) tuż przed godziną 12:00 w czwartek 18 lipca.

Strona 1 z 693
 

Partnerzy portalu:

cosmopolitan-logo lostark-logo jubiler-jaracz-logo hotel-nafta-krosno-logo kroscar CLUB NAFTA bez tla logoAnonseKrosnojooble baner