38-letni kierowca miał prawie 4 promile alkoholu

poniedziałek, 20 styczeń 2020 09:43

Policjanci z krośnieńskiej grupy „Speed” wyeliminowali z ruchu pijanego kierowcę. Badanie stanu trzeźwości wykazało blisko 4 promile alkoholu w jego organizmie. O przyszłości 38-latka zadecyduje sąd.

Zablokowana droga wojewódzka 992 łącząca Nowy Żmigród z Jasłem, po śmiertelnym potrąceniu pieszego w Gorzycach. Kierowcy jadący w kierunku Dukli kierowani są na objazdy. Informację przekazał portal NowyZmigrod24.pl. 

BÓBRKA: Pożar poddasza w budynku mieszkalnym

niedziela, 19 styczeń 2020 13:09

W niedzielę, 19 stycznia, około godziny 12:30 został zauważony pożar domu mieszkalnego w Bóbrce. Na miejsce natychmiast wysłano kilkudziesięciu strażaków.

Średnia wysokość emerytury wypłacanej przez Oddział ZUS w Jaśle w grudniu 2019 wynosiła 2000,86 zł. Kwota średniej emerytury wypłaconej w grudniu w Oddziale w Rzeszowie to około 2275 zł. ZUS podał również najwyższą i najniższą wartość emerytur w swoich dwóch podkarpackich oddziałach.

Na profilu Facebook portalu Jasionka24.pl pojawiły się zdjęcia Czytelnika, który uchwycił niesamowity wygląd drewnianej wieży widokowej na Górze Cergowa. Konstrukcja wygląda na zdjęciach jak zimowy zamek. Zachęcamy do niedzielnego spaceru i sprawdzenia czy nadal wieża prezentuje się zimowo. Później podzielcie się z nami tą wiedzą. 

Komisarz Krzysztof Belczyk z krośnieńskiej Policji, ksiądz dr Paweł Gałuszka z Archidiecezji Krakowskiej oraz załoga Ratownika 10 lek. Michał Kwaśny, pil. Eugeniusz Lal, rat. CZaH Wojciech Przygórzewski, rat. pokładowy GOPR Jarosław Makutynowicz. To wykładowcy ostatniego spotkania pt. Ratownictwo Po Godzinach, które odbyło się w gościnnym Jasiu Wędrowniczku w Rymanowie. 

W sobotnie popołudnie (18.01) po godzinie 17:00 w Krościenku Wyżnym doszło do zderzenia dwóch samochodów. Musiały interweniować służby ratunkowe.

Krośnieńscy policjanci ostrzegają przed oszustami. Fałszywi wnuczkowie, urzędnicy, funkcjonariusze lub przedstawiciele administracji wynajdują coraz to nowe sposoby na wyłudzanie pieniędzy. W związku z tym policjanci apelują do seniorów o zachowywanie szczególnej ostrożności. Tylko w styczniu odnotowano w powiecie krośnieńskim KILKADZIESIĄT prób oszustwa. Niestety dwie próby oszustwa zostały przeprowadzone skutecznie. Seniorzy stracili swoje oszczędności życia.

Strona 1 z 791
 

Partnerzy portalu: