.

Dachowanie samochodu osobowego w Krościenku Wyżnym na ulicy Południowej. Interweniowały służby ratunkowe. Do zdarzenia doszło w środę (18.09) około godziny 11:00.

APEL. Pilnie potrzebna jest krew grupy B Rh- dla Pawła Jamroga z Potoka (gmina Jedlicze). Paweł czeka na pilną operację w szpitalu w Krośnie, jednak brakuje dla niego odpowiedniej grupy krwi. 

KULTURA. Przez trzy dni września w Krośnie odbywał się 16. Galicia Blues Festival. Zobaczcie sobotni, finałowy koncert w obiketywie Darka Błażejowskiego.

Wraz z rozpoczęciem sezonu artystycznego, Regionalne Centrum Kultur Pogranicza zaprasza na wernisaż wystawy fotograficznej Witolda Śliwińskiego i Marty Leniart pn. "Forma koloru", który odbędzie się 19 września o godzinie 18:00 w Galerii Fotografii RCKP. Sama wystawa będzie dostępna dla odwiedzających do 20 października.

Rozpoczyna się akcja pielęgnacji i konserwacji drzew w Ogródku Jordanowskim. Prace potrwają do końca października. W tym czasie, z uwagi na bezpieczeństwo, korzystanie z parku będzie częściowo ograniczone.

Kursy języka niemieckiego w Krośnie

wtorek, 17 wrzesień 2019 13:21

Język odzwierciedla kulturę, poglądy, poczucie humoru, zachowania społeczne i wiele więcej informacji. Ucząc się języka obcego nie wystarczy pojąć słówek i gramatyki, trzeba jeszcze poznać kulturę kraju, z którego ten język pochodzi. Dzięki temu w pełni będziemy mogli cieszyć się ze znajomości języka obcego. Na naszych lekcjach nie tylko nauczysz się mówić po niemiecku, ale też nauczymy Cię myśleć w tym języku.

Krośnieńscy policjanci zwyciężyli w Zawodach Strzeleckich Służb Mundurowych. Turniej zorganizowano na terenie obiektów strzelnicy myśliwskiej w Głogowie Małopolskim. Sportowa rywalizacja była okazją do wymiany doświadczeń ze strzelcami wywodzącymi się z różnych formacji mundurowych regionu.

Interwencja służb ratunkowych we wtorkowy poranek w Posadzie Górnej (gm. Rymanów) na drodze wojewódzkiej 887. Niemal jednocześnie doszło tam do dwóch zdarzeń drogowych. Ranna została 12-letnia dziewczynka, która trafiła z mamą do szpitala.

Strona 1 z 726
 

Partnerzy portalu:

cosmopolitan-logo lostark-logo jubiler-jaracz-logo hotel-nafta-krosno-logo kroscar CLUB NAFTA bez tla logoAnonseKrosnojooble baner