Ponad stu uczestników spływu kajakowego pokonało szlak wodny rzeki Wisłok dla uczczenia setnej rocznicy urodzin św. Jana Pawła II.

Nieszczęśliwe zdarzenie drogowe w Zręcinie na ulicy Bieszczadzkiej. Do zdarzenia doszło około godiny 19:15 w poniedziałek, 6 lipca.

Trzy samochody brały udział z zdarzeniu drogowym, do którego doszło w poniedziałek po godzinie 17:00 na drodze krajowej nr 28 w Rymanowie, niedaleko BP. Musiały interweniować służby ratunkowe.

Załoga Cellfast Balloon Team umiliła niedzielny wieczór, przelatując swoim balonem nad Krosnem i okolicami. Komu udało się go zobaczyć? Zachęcamy do oglądania fotorelacji naszych Czytelników.

Stowarzyszenie Teatr s.tr.a.c.h. zaprasza młodzież powyżej 14 roku życia na warsztaty „Teatr Ognia – spektakl i warsztaty z teatralnych technik ogniowych”.

Krośnieńska Hala Sportowo-Widowiskowa MOSiR przy ul. Bursaki gości 24-osobową reprezentację Polski Juniorów Młodszych w piłce siatkowej. Młodzi siatkarze przygotowują się w Krośnie do najważniejszego tegorocznego turnieju.

Już po raz czwarty dukielski MOSiR zorganizował Bieg Św. Jana z Dukli. W sobotnie popołudnie, na wiodących m.in. pieszymi szlakami Beskidu Niskiego trasach, rywalizowało blisko dwustu biegaczy.  

W południowej części województwa podkarpackiego, w poniedziałek i wtorek (6-7 lipca) prognozowane są burze z silnymi opadami deszczu. 

Strona 1 z 903
 

Partnerzy portalu: