OPATÓW: Orkiestra OSP z Miejsca Piastowego na regionalnym przeglądzie

fot. Orkiestra OSP Miejsce Piastowe fot. Orkiestra OSP Miejsce Piastowe

Orkiestra Dęta z OSP Miejsce Piastowe ostatnio nie próżnuje. W niedzielę (10.06) wzięła udział w XXV Regionalnym Przeglądzie Orkiestr OSP w Opatowie, w województwie świętokrzyskim.

W przeglądzie wzięło udział aż 14 orkiestr z różnych stron Polski. Jury oceniało orkiestrę w marszu pod buławą Marcina Seredy oraz podczas koncertu, w którym zaprezentowano trzy nowe utwory opracowane dla orkiestry przez dyrygenta Miłosza Markiewicza.

W Opatowie towarzyszyły im dziewczęta z zespołu Black Stars pod opieką Basi Lenik, co z pewnością dodało orkiestrze wiele uroku. Przegląd w Opatowie był jednym z ośmiu konkursów regionalnych przeprowadzanych przez ZOSP RP w całej Polsce. Biorąc w nim udział, znaleźliśmy się w gronie 50 orkiestr wyłonionych w eliminacjach wojewódzkich. Ranking orkiestr zostanie opracowany po zakończeniu wszystkich przeglądów, we wrześniu. Wtedy dowiemy się na której pozycji w kraju uplasuje się Orkiestra Dęta OSP Miejsce Piastowe.

red. fot. Orkiestra OSP Miejsce Piastowe

Skomentuj

- Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
- Dodając komentarz akceptujesz Politykę Prywatności.
- Adres e-mail nie zostanie opublikowany.
- Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Twój komentarz zostanie opublikowany dopiero po sprawdzeniu go przez naszych moderatorów - ma to na celu ograniczenie oczerniania i obrażania innych osób.

 

Polecamy

uroczysko

SZUKASZ PRACY

ratujemy dajemy 2018

WYDARZENIA NOWE

gorąca linia

mail info

BAZA PRAWNIKOW NOWE

SKLEP NOWE

AKCJE CHARYTATYWNE NOWE

FELIETONY NOWE

ADOPCJE NOWE

alarmowanie

Facebook

R  E  K  L  A  M  A
 

Wasze komentarze