.

Turniej Strzelecki o Puchar Komendanta Miejskiego Policji w Krośnie

fot. KMP Krosno fot. KMP Krosno

Policjanci rywalizowali w turnieju strzeleckim o Puchar Komendanta Miejskiego Policji w Krośnie i Prezesa Ligi Obrony Kraju w Krośnie. Sportowa rywalizacja była okazją do doskonalenia umiejętności strzeleckich funkcjonariuszy krośnieńskiej komendy.

W piętek na terenie strzelnicy Ligi Obrony Kraju w Krośnie zorganizowano zawody strzeleckie policjantów. Była to pierwsza edycja turnieju o Puchar Komendanta Miejskiego Policji w Krośnie i Prezesa LOK Krosno. Do sportowych zmagań przystąpiło 43 funkcjonariuszy krośnieńskiej komendy, w tym kierownictwo jednostki. O sukcesie decydowały opanowanie i celne oko strzelca, ale również szybka reakcja i praca zespołowa. Zawodnicy oceniani byli w kategoriach indywidualnych przewidzianych dla kobiet i mężczyzn oraz klasyfikacji zespołowej.

Kategorię zespołową zdominowali funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego KMP Krosno, zajmując pierwsze i drugie miejsce. Na trzecim stopniu podium stanęli funkcjonariusze Komisariatu Policji w Dukli. W skład dukielskiej drużyny weszli sierż. sztab. Michał Torba, sierż. sztab. Paweł Łukaszewski i st. post. Michał Guzik.

W klasyfikacji indywidualnej najlepszymi strzelcami okazali się dwaj krośnieńscy kryminalni. Trzecie miejsce wywalczył Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Krośnie mł. insp. Robert Wróbel. Wśród kobiet tryumfowała asp. Beata Raus, tuż za nią uplasowała się st. asp. Ewa Armata, a trzecie miejsce przypadło sierż. sztab. Marlenie Filip-Klocek. Tuż za podium znalazła się st. sierż. Sabina Penar.

Pamiątkowe puchary, medale i dyplomy wręczyli zwycięzcom mł. insp. Leszek Buryła Komendant Miejski Policji w Krośnie oraz jego zastępcy – kom. Krzysztof Łopuszański i mł. insp. Robert Wróbel i Prezes Zarządu Powiatowego Ligi Obrony Kraju w Krośnie - Jacek Makoś, będący sędzią głównym zawodów.

red. KMP Krosno

Skomentuj

- Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
- Dodając komentarz akceptujesz Politykę Prywatności.
- Adres e-mail nie zostanie opublikowany.
- Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Twój komentarz zostanie opublikowany dopiero po sprawdzeniu go przez naszych moderatorów - ma to na celu ograniczenie oczerniania i obrażania innych osób.

LAKAR right

medycyna estet

WYDARZENIA NOWE

gorąca linia

mail info

BAZA PRAWNIKOW NOWE

pomoc grzeskowi

NOCNA JAZDA DLA OLUSIA

SKLEP NOWE

AKCJE CHARYTATYWNE NOWE

FELIETONY NOWE

alarmowanie

Facebook

R  E  K  L  A  M  A
 

POLECAMY

OSP NA ALARM

Wasze komentarze