XVII Gminny Strażacki Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Gminy Jedlicze

fot. Jakub Jastrzębski - Krosno112.pl fot. Jakub Jastrzębski - Krosno112.pl

W minioną niedzielę (3.12) w Domu Ludowym w Długiem odbył się XVII Gminny Strażacki Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Gminy Jedlicze. Do rywalizacji przystąpiło 42 zawodników z Dobieszyna, Jedlicza, Moderówki, Piotrówki, Poręb, Potoka, Męcinki i Długiego. W rundzie finałowej spotkało się czterech zwycięzców grup, którzy rozegrali spotkania systemem każdy z każdym.

Klasyfikacja indywidualna rundy finałowej:

1. Rafał Jamrogiewicz – OSP Jedlicze
2. Wojciech Jamrogiewicz – OSP Jedlicze
3. Mariusz Wietecha – OSP Jedlicze
4. Ryszard Majsiak – OSP Moderówka

Klasyfikacja drużynowa:

1. OSP Jedlicze
2. OSP Długie
3. OSP Moderówka
4. OSP Dobieszyn
5. OSP Piotrówka
6. OSP Potok
7. OSP Poręby
8. OSP Męcinka

Najmłodszym zawodnikiem turnieju był Edward Lipka z OSP Potok. Obsadę sędziowską stanowili: sędzia główny Jacek Janocha i sędziowie stołowi Bartłomiej Osek, Jakub Bobrowski i Jarosław Krawczyk.

Zwycięzcy otrzymali puchary oraz pamiątkowe dyplomy wręczane przez Burmistrza Gminy Jedlicze Jolantę Urbanik, Prezesa Zarządu Oddziału Miejsko-Gminnego OSP RP w Jedliczu dh Marka Maciejowskiego, Wiceprezesa Zarządu Oddziału Miejsko-Gminnego OSP RP w Jedliczu dh Józefa Tuckiego, Przewodniczącego Rady Miejskiej Piotra Woźniaka oraz radną Rady Miejskiej Krystynę Marć. Gościem turnieju był były Komendant Miejski PSP w Krośnie st. bryg. w st. spocz. Krzysztof Korzec.

red., UG Jedlicze, fot. Jakub Jastrzębski, Krzysztof Korzec

Galeria