.

Krośnieński szeryf wyróżniony Brązową Odznaką "Zasłużony Policjant"

fot. KWP Rzeszów fot. KWP Rzeszów

Młodszy inspektor Leszek Buryła, Komendant Miejski Policji w Krośnie został odznaczony, w uznaniu za zasługi w zakresie ochrony bezpieczeństwa ludzi i utrzymania porządku publicznego. Wyróżnienie resortowe przyjął podczas uroczystego apelu, który odbył się w środę (29.11) w sali kolumnowej Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie.

Komendant Miejski Policji w Krośnie, mł.insp. Leszek Buryła został wyróżniony Brązową Odznaką „Zasłużony Policjant” przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji. Odznaka została nadana w uznaniu szczególnych zasług w zakresie ochrony bezpieczeństwa ludzi i utrzymania porządku publicznego. Komendant otrzymał wyróżnienie podczas uroczystego apelu w Podkarpackim Urzędzie Wojewódzkim w Rzeszowie z rąk Wojewody Podkarpackiego, Ewy Leniart.

Wszystkim uhonorowanym policjantom i strażakom gratulowali również Wicemarszałek Województwa Podkarpackiego, Maria Kurowska, p.o. Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie, insp. Zbigniew Sowa oraz Podkarpacki Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej, st. bryg. Andrzej Babiec.

red., KMP Krosno

Skomentuj

- Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
- Dodając komentarz akceptujesz Politykę Prywatności.
- Adres e-mail nie zostanie opublikowany.
- Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Twój komentarz zostanie opublikowany dopiero po sprawdzeniu go przez naszych moderatorów - ma to na celu ograniczenie oczerniania i obrażania innych osób.

LAKAR right

medycyna estet

WYDARZENIA NOWE

gorąca linia

mail info

BAZA PRAWNIKOW NOWE

pomoc grzeskowi

NOCNA JAZDA DLA OLUSIA

SKLEP NOWE

AKCJE CHARYTATYWNE NOWE

FELIETONY NOWE

alarmowanie

Facebook

R  E  K  L  A  M  A
 

POLECAMY

OSP NA ALARM

wiktoria 1

Wasze komentarze