Sukces Orkiestry Dętej OSP z Miejsca Piastowego

fot. Karolina Sznajder fot. Karolina Sznajder

W X Wojewódzkim Przeglądzie Strażackich Orkiestr Dętych powiat krośnieński reprezentowała Orkiestra Dęta OSP z Miejsca Piastowego, która decyzją jury zakwalifikowała się do kolejnego, etapu przeglądu w przyszłym roku.

Dziewięć orkiestr z terenu województwa podkarpackiego zaprezentowało 25-minutowy repertuar konkursowy. Według wylosowanej kolejności wystąpiły orkiestry dęte z Jaćmierza, Tryńczy, Markowej, Beska, Gaci, Miejsca Piastowego, Pakoszówki, Łopuszki Wielkiej i Ropczyc. Ocenie podlegały także występy zespołów mażoretek, które towarzyszyły orkiestrom.


Spośród 9 zespołów, jury wytypowało sześć orkiestr, które będą reprezentować województwo podkarpackie na przeglądzie międzywojewódzkim w roku 2018. Będą to orkiestry z Ropczyc, Jaćmierza, Gaci, Beska, Tryńczy i Miejsca Piastowego.

Warto podkreślić, że Orkiestra OSP Miejsce Piastowe jest jedynym zespołem, który regularnie i z powodzeniem reprezentuje powiat krośnieński w wojewódzkich i regionalnych przeglądach strażackich orkiestr dętych. Tym razem również wywalczyła awans do następnego szczebla przeglądu.

red., fot. Karolina Sznajder

Skomentuj

- Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
- Dodając komentarz akceptujesz Politykę Prywatności.
- Adres e-mail nie zostanie opublikowany.
- Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Twój komentarz zostanie opublikowany dopiero po sprawdzeniu go przez naszych moderatorów - ma to na celu ograniczenie oczerniania i obrażania innych osób.

 

Polecamy

PLAKAT OSTATNI TERMIN

nafta zrób imprezę

kino kobiet

alarmowanie

WYDARZENIA NOWE

gorąca linia

mail info

BAZA PRAWNIKOW NOWE

SKLEP NOWE

AKCJE CHARYTATYWNE NOWE

FELIETONY NOWE

ADOPCJE NOWE

Facebook

R  E  K  L  A  M  A
 

Wasze komentarze