KROSNO: Najechanie na tył pojazdu tuż przy remizie strażaków

fot. Krosno112.pl fot. Krosno112.pl

Dzisiejszej nocy, służby ratunkowe interweniowały niedaleko strażackich koszar, gdzie na skrzyżowaniu ulic Lwowskiej i Niepodległości doszło do najechania na tył dwóch pojazdów. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło tuż po godzinie 3:00 w nocy z sobotę na niedzielę (11/12.08) na skrzyżowaniu ulic Niepodległości i Lwowskiej, nieopodal remizy KM PSP Krosno.

Na tył Volkswagena najechał kierujący Volvo, w wyniku czego ranna została jedna osoba. Warunki drogowe były bardzo trudne - widoczność ograniczała gęsta mgła.

- W sobotę około godziny 3.00 krośnieńscy policjanci w drodze na interwencję najechali na miejsce, gdzie doszło do kolizji drogowej - informuje Klaudyna Konarzewska z KMP Krosno - Jak wstępnie ustalono kierujący samochodem marki Volvo najechał na unieruchomiony samochód Volkswagen Transporter, w którym znajdował się kierujący pojazdem. W zdarzeniu lekko rany został kierujący volkswagenem. Badanie alkomatem wykazało w organizmie kierującego volvo ponad 2 promile alkoholu. Wydział Dochodzeniowo-Śledczy Komendy Miejskiej Policji w Krośnie prowadzi postępowanie w kierunku prowadzenia pojazdu mechanicznego w stanie nietrzeźwości.

Na miejscu zdarzenia interweniowali strażacy JRG Krosno (GBAPrRt MAN, GBA Star), medycy ZRM SPPR Krosno oraz policjanci KMP Krosno, którzy wyjaśniają dokładne okoliczności zdarzenia.

red. fot. Krosno112.pl