Inspektorzy Transportu Drogowego pierwsi na miejscu kolizji w Zboiskach

fot. WITD fot. WITD

W czwartek (8.02) na drodze krajowej nr 19 w miejscowości Zboiska (gm. Dukla) doszło do zdarzenia drogowego z udziałem pojazdu marki Daewoo Matiz. Pierwszy na miejscu zdarzenia pojawił się patrol Inspekcji Transportu Drogowego z Krosna. Inspektorzy akurat podróżowali za Matizem.

Do zdarzenia doszło w czwartek, 8 lutego na DK19 w Zboiskach po godzinie 15:30. Kierowca podróżujący Daewoo Matizem jadąc z stronę Dukli zjechał na przeciwny pas ruchu, by ostatecznie pojazd zakończył jazdę w rowie. 

Tuż za pojazdem, który zjechał z drogi podróżowali inspektorzy krośnieńskiego oddziału Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Rzeszowie. Inspektorzy widząc zaistniałą sytaucję na drodze, natychmiast podjęli działania ratownicze, zablokowali również DK19. Po kilkudziesięciu sekundach mężczyzna kierujący Matizem był już bezpieczny i przebywał w radiowozie ITD.

Zobacz moment kolizji nagrany z pojazdu WITD (kliknij):

- Mężczyzna kierujący pojazdem marki daewoo nie odniósł obrażeń ciała, był również trzeźwy - poinformował asp. Paweł Buczyński z KMP Krosno.

red., fot. WITD w Rzeszowie

 

Partnerzy portalu: