Kierowca Volkswagena najechał na tył Audi. Poszkodowana kobieta

fot. Rafał Szubrycht - Krosno112.pl fot. Rafał Szubrycht - Krosno112.pl

W poniedziałek (12.02) przed godziną 15. na ulicy Podkarpackiej w Krośnie doszło do najechania na siebie pojazdów w wyniku którego do szpitala trafiła jedna osoba.

Służby ratunkowe interweniowały na ulicy Podkarpackiej (DK28) w Krośnie. 

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że przed przejściem dla pieszych zatrzymał się nieustalonej marki samochód, celem udzielenia pierwszeństwa przechodzącemu przez przejście pieszemu. Za tym pojazdem ustawiło się audi, na tył którego najechał volkswagen golf - relacjonuje asp. Paweł Buczyński z KMP Krosno - Na skutek zdarzenia audi zostało zepchnięte na poprzedzający pojazd, nie powodując w nim jednak żadnych uszkodzeń. Z uwagi na brak uszkodzeń, kierująca pierwszym pojazdem odjechała z miejsca przed przybyciem służb. Do szpitala trafiła pasażerka audi. Obrażenia jakich doznała nie zagrażają jej życiu. Kierujący byli trzeźwi. Prowadzone postępowanie pozwoli wyjaśnić szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

Obok miejsca kolizji przejeżdżali policjanci z Jedlicza, którzy jako pierwsi zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Do akcji ratunkowej ruszył również zespół PRM z SPPR Krosno, zastępy JRG Krosno oraz patrol WRD KMP Krosno.

Kierowcy podróżujący ul. Podkarpacką nie odczuli poważniejszych utrudnień związanych z kolizją.

red. fot. Rafał Szubrycht

 

Partnerzy portalu: