Popołudniowe zdarzenia na drogach Krosna i Korczyny

fot. Krosno112.pl fot. Krosno112.pl

Ostatni wtorek nie był szczęśliwy dla dwóch kobiet, które zostały ranne w dwóch zdarzeniach drogowych na terenie Krosna i Korczyny. Oba zdarzenia wydarzyły się w odstępie kilkudziesięciu minut.

We wtorek 9 stycznia, około godz.13.30, na ulicy Niepodległości w Krośnie doszło do zdarzenia drogowego. 29-letnia kierująca VW Golfem jadąc od strony ul. Grodzkiej w kierunku Lwowskiej najechała na tył poprzedzającego Renault Laguna.

Do zderzenia doszło, gdy kierująca renaultem zatrzymała się przed oznakowanym przejściem, po którym poruszali się piesi. Uczestniczki były trzeźwe. Do szpitala z poważnymi obrażeniami została przetransportowana 22-letnia kierująca renaultem. Policjanci wyjaśniają okolicznosci tego zdarzenia.

Do drugiego zdarzenia doszło kilkadziesiąt minut później, po godz.15, na ulicy Szeptyckiego w Korczynie. 37-letni kierujący Skodą Superb najechał na tył VW Golfa, którego kierujący zatrzymał się przed przejściem dla pieszych. Do szpitala trafiła pasażerka volkswagena. Kierujący byli trzeźwi. Policjanci prowadzą postępowanie w tej sprawie.

red. fot. Krosno112.pl

Skomentuj

- Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
- Dodając komentarz akceptujesz Politykę Prywatności.
- Adres e-mail nie zostanie opublikowany.
- Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Twój komentarz zostanie opublikowany dopiero po sprawdzeniu go przez naszych moderatorów - ma to na celu ograniczenie oczerniania i obrażania innych osób.

 

Polecamy

PLAKAT OSTATNI TERMIN

nafta zrób imprezę

kino kobiet

alarmowanie

WYDARZENIA NOWE

gorąca linia

mail info

BAZA PRAWNIKOW NOWE

SKLEP NOWE

AKCJE CHARYTATYWNE NOWE

FELIETONY NOWE

ADOPCJE NOWE

Facebook

R  E  K  L  A  M  A
 

Wasze komentarze