KROSNO: Kolizje w Polance i na ul. Podkarpackiej. Awaria sygnalizacji na DK28

fot. Krosno112.pl fot. Krosno112.pl

W wietrzny poniedziałek (11.12), prócz wielu interwencji związanych z pogodą, służby ratunkowe interweniowały również przy dwóch zdarzeniach drogowych na terenie Krosna. Po wichurach nie działają niektóre sygnalizatory świetlne na skrzyżowaniach z DK28.

Około godziny 11:30 na skrzyżowaniu ulic Baczyńskiego i Popiełuszki doszło do zderzenia Citroena z Fiatem. Na szczęście w wyniku zderzenia pojazdów nikt nie musiał być hospitalizowany. Sprawczyni, kierująca Fiatem, jadąc od Dobieszyna zjechała na zaspę, straciła panowanie nad pojazdem i wjechała w prawidłowo jadącego kierowcę Citroena. Na miejscu interweniował ZRM, sekcja rat. technicznego JRG Krosno oraz policja. Na kobietę nałożono mandat karny.

Natomiast około godziny 14:00 na skrzyżowaniu ul. Podkarpackiej (DK28) z ul. Zręcińską doszło do zderzenia ciężarowej Scanii z dostawczym busem marki Fiat. W wyniku zderzenia jedna osoba została poszkodowana. Na miejscu interweniowali strażacy, ZRM, policja. 

Niestety od rana kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami na DK28 w granicach Krosna, gdzie nie działa część sygnalizatorów świetlnych. - Po wczorajszych mocnych wiatrach wszystkie sygnalizacje były przeglądane pod kątem usterek. Wszędzie tam gdzie występują awarie, będą one sukcesywnie usuwane - mówi dla portalu KrosnoCity.pl Joanna Niepokój z UM Krosno. A w samym urzędzie trwa naprawa awarii telefonicznej. Niedostępne są wszystkie numery stacjonarne urzędu. Możliwy jest kontakt pocztą elektroniczną.

Z dobrych informacji: można przejść już kładką łączącą ulicę Traugutta z ulicą Wyszyńskiego.

red. fot. Krosno112.pl

 

Partnerzy portalu: