KROSNO: Kolizje w Polance i na ul. Podkarpackiej. Awaria sygnalizacji na DK28

fot. Krosno112.pl fot. Krosno112.pl

W wietrzny poniedziałek (11.12), prócz wielu interwencji związanych z pogodą, służby ratunkowe interweniowały również przy dwóch zdarzeniach drogowych na terenie Krosna. Po wichurach nie działają niektóre sygnalizatory świetlne na skrzyżowaniach z DK28.

Około godziny 11:30 na skrzyżowaniu ulic Baczyńskiego i Popiełuszki doszło do zderzenia Citroena z Fiatem. Na szczęście w wyniku zderzenia pojazdów nikt nie musiał być hospitalizowany. Sprawczyni, kierująca Fiatem, jadąc od Dobieszyna zjechała na zaspę, straciła panowanie nad pojazdem i wjechała w prawidłowo jadącego kierowcę Citroena. Na miejscu interweniował ZRM, sekcja rat. technicznego JRG Krosno oraz policja. Na kobietę nałożono mandat karny.

Natomiast około godziny 14:00 na skrzyżowaniu ul. Podkarpackiej (DK28) z ul. Zręcińską doszło do zderzenia ciężarowej Scanii z dostawczym busem marki Fiat. W wyniku zderzenia jedna osoba została poszkodowana. Na miejscu interweniowali strażacy, ZRM, policja. 

Niestety od rana kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami na DK28 w granicach Krosna, gdzie nie działa część sygnalizatorów świetlnych. - Po wczorajszych mocnych wiatrach wszystkie sygnalizacje były przeglądane pod kątem usterek. Wszędzie tam gdzie występują awarie, będą one sukcesywnie usuwane - mówi dla portalu KrosnoCity.pl Joanna Niepokój z UM Krosno. A w samym urzędzie trwa naprawa awarii telefonicznej. Niedostępne są wszystkie numery stacjonarne urzędu. Możliwy jest kontakt pocztą elektroniczną.

Z dobrych informacji: można przejść już kładką łączącą ulicę Traugutta z ulicą Wyszyńskiego.

red. fot. Krosno112.pl

Skomentuj

- Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
- Dodając komentarz akceptujesz Politykę Prywatności.
- Adres e-mail nie zostanie opublikowany.
- Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Twój komentarz zostanie opublikowany dopiero po sprawdzeniu go przez naszych moderatorów - ma to na celu ograniczenie oczerniania i obrażania innych osób.

 

Polecamy

PLAKAT OSTATNI TERMIN

nafta zrób imprezę

kino kobiet

alarmowanie

WYDARZENIA NOWE

gorąca linia

mail info

BAZA PRAWNIKOW NOWE

SKLEP NOWE

AKCJE CHARYTATYWNE NOWE

FELIETONY NOWE

ADOPCJE NOWE

Facebook

R  E  K  L  A  M  A
 

Wasze komentarze