MIEJSCE PIASTOWE: Zderzenie trzech pojazdów. Dwóch kierowców rannych

fot. Rafał Szubrycht - Krosno112.pl fot. Rafał Szubrycht - Krosno112.pl

W poniedziałek (4.12) po godzinie 12. doszło do zderzenia trzech pojazdów na skrzyżowaniu ulicy Dukielskiej (DK19) z ul. Dworską w Miejscu Piastowym. 

Służby ratunkowe interweniowały w Miejscu Piastowym niedaleko kościoła parafialnego, gdzie doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych z samochodem dostawczym. 

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący Volkswagenem Polo wyjeżdżając od strony delikatesów nie zachował odpowiedniej ostrożności (widok na drogę zasłoniły kierowcy dwie ciężarówki jadące od Dukli) i wjechał w prawidłowo jadący pojazd Volkswagen Bora od strony ronda. Kierowca Polo wjechał jeszcze w dostawczego Citroena, wyjeżdżającego z ulicy Dworskiej. 

W zdarzeniu poszkodowany został kierujący Volkswagenem Bora oraz sprawca zdarzenia, którzy ostatecznie trafili do krośnieńskiego szpitala.

Na miejscu działały służby:
- dwa ZRM SPPR Krosno
- zastępy JRG Krosno 
- zastęp OSP KSRG Miejsce Piastowe
- policjanci
- technik kryminalistyki

Skrzyżowanie i droga DK19 były zablokowane.

red. fot. Rafał Szubrycht

Skomentuj

- Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
- Dodając komentarz akceptujesz Politykę Prywatności.
- Adres e-mail nie zostanie opublikowany.
- Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Twój komentarz zostanie opublikowany dopiero po sprawdzeniu go przez naszych moderatorów - ma to na celu ograniczenie oczerniania i obrażania innych osób.

17 komentarzy

 • Birkut

  napisane przez Birkut

  piątek, 15 grudzień 2017 19:44

  Jarku stanisław nic nie odpowiedział bo nic nie wie. Nie umie opanowac chorych nerwów i prawdopodobnie zamiast do straży państwowej trafił do OSP bo tam każdy może poczuć się strażakiem. hejt? To spolszczona wersja słowa hate, czyli nienawidzić. Hejtem określa się działanie w Internecie, które jest przejawem złości, agresji i nienawiści.

 • jarek

  napisane przez jarek

  czwartek, 14 grudzień 2017 19:14

  Wiesz kolego wszystko można odwrócić kota ogonem. Jak ktoś narzeka na ilość służb to stanisław mu odpowiedział gdzie i co się dowiedzieć. może go poniosły nerwy :) ale w sumie się nie dziwię, mnie też wkurza brak myślenia logicznego. ale hejtu tu raczej nie widzę.

 • Birkut

  napisane przez Birkut

  środa, 13 grudzień 2017 17:34

  Po pierwsze pytania zadawane przez Sam nie są idiotyczne "Kto pyta, jest głupcem przez pięć minut, kto nie pyta, pozostaje nim do końca" po drugie sformułowanie "matole " jest słowem powszechnie uważanym za obraźliwe bo nie sądze aby stanisław znał znaczenie tego słowa w nomenklaturze psychologicznej.

 • jarek

  napisane przez jarek

  wtorek, 12 grudzień 2017 18:50

  kolego a gdzie tu jest jakiś hejt?

 • Birkut

  napisane przez Birkut

  poniedziałek, 11 grudzień 2017 19:55

  Kolego jarku - ja ponoszę całkowitą odpowiedzialność za swoje wpisy. Nie przykroczyłem prawa i nikogo nie obrażałem o ile twierdzisz, że jest inaczej to ja nie boję sie obrony swoich wypowiedzi w sądzie .

 • jarek

  napisane przez jarek

  poniedziałek, 11 grudzień 2017 18:08

  kolego birkut tak się składa że czytam komentarze na krosno112 i sam niedawno hejtowałeś pod jednym z artykułów a tutaj narzekasz na to, może warto zastanowić się co sie pisze samemu.

 • Birkut

  napisane przez Birkut

  niedziela, 10 grudzień 2017 19:55

  Niestety trudno tutaj prowadzić dyskusję opartą na faktach i popartą argumentami. Chciałem tylko zaznaczyć, że siedzenie za klawiaturą nie upoważnia do obrażania innych i nie czyni nikogo anonimowym. Hejtowanie jest naruszeniem prawa. Trochę wydaje mi sie niezrozumiałe , że administrator dopuszcza obrażające komentarze. .

 • stanisław

  napisane przez stanisław

  sobota, 09 grudzień 2017 20:55

  do Sam nie strażak: najpierw przeczytaj definicję wypadku i kolizji/stłuczki. Już to cię trochę oświeci. Następnie podjedź do kmp krosno by dowiedzieć się jakie czynności policja prowadzi w sprawie wypadku drogowego, ile osób i co robi - tam się tego dowiesz. Następnie odwiedź stację pogotowia ratunkowego gdzie wytłumaczą Ci dlaczego dwóch rannych wiezie się dwoma karetkami a nie workach na ziemniaki na jednej wywrotce. Ostatni krok to stanowisko kierowania gdzie dowiesz się jak dysponuje się jednostki w ramach krajowego systemu ratowniczo-gaśniczego. Wujek google jest w stanie również dużo pomóc.

 • Sam nie strażak

  napisane przez Sam nie strażak

  sobota, 09 grudzień 2017 11:38

  Stanisławie - Policzyłem tylko wozy uprzywilijowane bo ktoś pytał ile ich było a ty dorabiasz do tego jakiś horror. Ja rozumię , że możesz być nerwowy ale nie wszyscy pracują w ratownictwie i nie znają procedur. Możliwe ,że do każdej kolizji potrzeba 20 strażaków ale gdy jesteś specjalistą w tej dziedzinie to odpowiedz dlaczego. Ludzie mają prawo wiedzieć jak działają wszystkie instytucje i służby wynagradzane z ich podatków. Życzę ci zdrowia zarówno fizycznego jak i psychicznego aby wspominane służby nie musiały interweniować w Twojej sprawie.

 • stanisław

  napisane przez stanisław

  czwartek, 07 grudzień 2017 18:37

  do SAM nie strażak: rozumiem ze jak będziesz ranny to do worka jak kartofle i jeden na drugim tak? człowieku po co ty wchodzisz na portal związany z ratownictwem albo po co zadajesz tak idiotyczne pytania? po to matole jest dwie karetki bo dwóch rannych ale chyba i tak nie dotrze do ciebie.
  znasz zasady dysponowania służb? jak nie to poznaj i wtedy pisz swoje głupawe teksty.