DK28: Zderzenie samochodów na granicy powiatów

fot. Rafał Szubrycht - Krosno112.pl fot. Rafał Szubrycht - Krosno112.pl

Tuż około godziny 16:00 doszło do zderzenia dwóch pojazdów na drodze krajowej 28, na granicy powiatów krośnieńskiego i jasielskiego. 

Do zdarzenia dwóch samochodów doszło w poniedziałek (11.09), na 218 kilometrze DK28, zaraz za tabliczką miejscowości Szebnie, na początku powiatu jasielskiego.

Ze wstępnych informacji wiadomo, że kierujący samochodem Volkswagen rozpoczął manewr wyprzedzania w dozwolonym miejscu, na prostym odcinku drogi. Z naprzeciwka jechał jednak samochód marki Nissan, doszło do zderzenia obydwu pojazdów.

Po dachowaniu Nissan spadł z nasypu i zatrzymał się na dachu. Kobieta opuściła auto o własnych siłach. Po udzieleniu pomocy medycznej przez ZRM została przetransportowana do szpitala w Krośnie.

Na miejscu nadal pracowali strażacy (JRG Krosno). Policja (KPP Jasło, KMP Krosno, KP Jedlicze) nadal prowadzi czynności w miejscu zdarzenia. Jak informują nas czytelnicy, od strony Jasła korek zaczyna się już w miejscowości Zimna Woda. Droga Moderówka - Szebnie jest nieprzejezdna.

red. | fot. Rafał Szubrycht - Krosno112.pl

Skomentuj

- Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
- Dodając komentarz akceptujesz Politykę Prywatności.
- Adres e-mail nie zostanie opublikowany.
- Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Twój komentarz zostanie opublikowany dopiero po sprawdzeniu go przez naszych moderatorów - ma to na celu ograniczenie oczerniania i obrażania innych osób.

4 komentarzy

 • edzio

  napisane przez edzio

  poniedziałek, 11 wrzesień 2017 22:04

  Ja bym go nie usprawiedliwiał - "Volkswagen rozpoczął manewr wyprzedzania w dozwolonym miejscu, na prostym odcinku drogi. Z naprzeciwka jechał jednak samochód marki Nissan, " To jednak wykonał nieprawidłowy ten manewr, na co liczył jak z przeciwka jechał samochód ?.

 • kilof

  napisane przez kilof

  poniedziałek, 11 wrzesień 2017 21:51

  do jenot: Może wycieka paliwo, może coś wybuchnąć, może nadleci ufo i Cię porwie :)) Chłopie ogarnij się! auto na dachu poza drogą! co tam strażacy maja robić przez trzy godziny?? Idź dalej oglądać zagadki z teksasu :))

 • antypirat

  napisane przez antypirat

  poniedziałek, 11 wrzesień 2017 20:44

  bardzo przykre zdarzenie ale swiadczy o glupocie kierujacego i lekcewazacym podejsciu do zycia nie swojego coz moge takiemu matolkowi zyczyc chyba ciezarowki na jego drodze i to jest jedyny sposob aby takiego ignoranta wyeliminowac z ruchu drogowego i w ten sposob byc moze uratujemy zycie niewinnym i przepisowo jadacym uzytkownikom drogi

 • jenot 728

  napisane przez jenot 728

  poniedziałek, 11 wrzesień 2017 19:08

  Brawo strażacy po trzech godzinach akcji ratunkowej w samochodzie który leży na dachu i może z niego wyciekac paliwo nadal migają swiatła awaryjne.
  BRAWO WY

 

Polecamy

uroczysko

SZUKASZ PRACY

ratujemy dajemy 2018

WYDARZENIA NOWE

gorąca linia

mail info

BAZA PRAWNIKOW NOWE

SKLEP NOWE

AKCJE CHARYTATYWNE NOWE

FELIETONY NOWE

ADOPCJE NOWE

alarmowanie

Facebook

R  E  K  L  A  M  A
 

Wasze komentarze