MIEJSCE PIASTOWE: Zderzenie osobówki z motocyklem. Ranny 29-latek

fot. Rafał Szubrycht - Krosno112.pl fot. Rafał Szubrycht - Krosno112.pl

29-letni mężczyzna kierujący motocyklem suzuki został ranny w zderzeniu z samochodem osobowym na DK19 - ul. Jana Pawła II w Miejscu Piastowym do którego doszło w środę (30.08).

- Około godziny 8:10 policjanci zostali poinformowani o zderzeniu dwóch pojazdów na DK19 w Miejscu Piastowym - informuje asp. Paweł Buczyński z KMP Krosno - 29-letni kierujący motocyklem marki suzuki wyprzedzał volkswagena, kierowanego przez 51-letnią kobietę, która skręcała w lewo. Doszło do zderzenia pojazdów w wyniku czego 29-latek z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Oboje byli trzeźwi.

Na miejsce dotarły służby ratunkowe: specjalistyczny ZRM SPPR Krosno (podstacja Miejsce Piastowe) zastęp z JRG Krosno (GCBARt), zastępca dowódcy JRG Krosno (SLOp) oraz zastęp OSP KSRG Miejsce Piastowe (GBA). Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz kierowali ruchem pojazdów, który odbywał się wahadłowo. 

Na miejscu czynności wyjaśniające prowadzili policjanci WRD KMP Krosno. 

red. | fot. Rafał Szubrycht, Mateusz Klara - Krosno112.pl

Skomentuj

- Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
- Dodając komentarz akceptujesz Politykę Prywatności.
- Adres e-mail nie zostanie opublikowany.
- Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Twój komentarz zostanie opublikowany dopiero po sprawdzeniu go przez naszych moderatorów - ma to na celu ograniczenie oczerniania i obrażania innych osób.

9 komentarzy

 • antypiratw

  napisane przez antypiratw

  poniedziałek, 04 wrzesień 2017 17:42

  MLOTKI zakichane od kiedy to kierunkowskaz uprawnia do wykonania jakiegokolwiek manewru nie

 • cynik

  napisane przez cynik

  poniedziałek, 04 wrzesień 2017 14:07

  A właśnie, że cały czas patrzyła w lusterko i widziała jak w nią przywalił. Niech się srul nauczy patrzeć na włączony lewy kierunkowskaz i nie wyprzedza lewą tylko prawą stroną pojazd skręcający w lewo. To gdzie patrzył, że nie widział migającego kierunkowskazu? Na rurę wydechową, albo na licznik ile jedzie?

 • Glina

  napisane przez Glina

  czwartek, 31 sierpień 2017 20:43

  No tak ale akurat tutaj rozmawiamy o konkretnym zdarzeniu a nie o całym ogóle kierujących!!! Nie wiesz co się stało i w jakich okolicznościach a i tak chcesz zmieszać z błotem tego motocyklista. Wiem co mówię bi wiem jak było i akurat byłem przy tym wypadku. Tutaj kierujący Suzuki jechał prawidłowo i z przepisowom prędkością gdyby było inaczej to napewno nie utrzymalby się na motocyklu po zderzeniu tylko byłaby konkretną gleba i poważniejsze skutki a poza tym miał przerywana linie więc mógł wyprzedzać tyle że kierująca Passatem zapomniała spojrzeć w lusterko przed skretem. Tyle na ten temat...

 • cynik

  napisane przez cynik

  czwartek, 31 sierpień 2017 15:48

  Wszyscy motocykliści czepiają się kierowców samochodów, którzy w większości jeżdżą poprawnie, ale wszyscy widzą szalonych motocyklistów uważających się za królów szos i ich przepisy nie obowiązują. A wystarczy tylko jeździć zgodnie z przepisami, nie przekraczać prędkości w terenie zabudowanym i poza terenem, nie jeździć na tylnym kole po mieście, nie wyprzedzać na pasach i polach zakreskowanych wyłączonych z ruchu, nie jechać slalomem między autami. Założyć normalny fabryczny tłumik i nie warczeć jak głupi przekraczając o 1000% decybeli normę hałasu. I tak można wyliczać bez końca. Przygadywał kocioł garnkowi.

 • Diego

  napisane przez Diego

  czwartek, 31 sierpień 2017 07:56

  Coraz ciezza prace maja ci strażacy,wypadkow co nie miara,proponuje zmienić nazwę na emergency unit,a nie straż pożarna,szacunek

 • Motocyklista

  napisane przez Motocyklista

  środa, 30 sierpień 2017 18:06

  Jak nie znasz okoliczności zdarzenia to się nie wypowiadaj. Wszyscy zawsze czepiaja się motocyklistów którzy w większości jeżdżą poprawnie a nikt nie widzi tego co wyprawiaja kierowcy samochodów którzy uważają się za królów szos i ich przepisy nie obowiązują a wystarczy czasem przed skretem popatrzeć w lusterka i właśnie takich sytuacji udałoby się uniknąć...

 • obietkywny

  napisane przez obietkywny

  środa, 30 sierpień 2017 17:18

  Wrzuć na luz tak ludzie jeżdzą samochodami nie patrzą w lusterka w ogóle tak zginoł mój kolega z siostrą która pierszy raz siedziała na motorze tym bardziej w sezonie jak już nic nie nadjeżdza z przeciwka to droga wolna

 • B-King

  napisane przez B-King

  środa, 30 sierpień 2017 15:21

  Szkoda że główka ramy nie strzeliła, w tym modelu to dosyć częsta przypadłość.

 • cynik

  napisane przez cynik

  środa, 30 sierpień 2017 11:56

  Tak wojował tym motorem, aż się doigrał. Przewidywalność zagrożeń to cecha którą się nabywa z czasem.

 

Polecamy

PLAKAT OSTATNI TERMIN

nafta zrób imprezę

kino kobiet

alarmowanie

WYDARZENIA NOWE

gorąca linia

mail info

BAZA PRAWNIKOW NOWE

SKLEP NOWE

AKCJE CHARYTATYWNE NOWE

FELIETONY NOWE

ADOPCJE NOWE

Facebook

R  E  K  L  A  M  A
 

Wasze komentarze