.

KROSNO: Powiadomił policję o dwóch wypadkach. W tym czasie okradł stację benzynową

fot. Krosno112.pl fot. Krosno112.pl

W nocy z czwartku na piątek (24/25.08) służby ratunkowe zostały powiadomione o dwóch zdarzeniach drogowych do których miało dojść w Krośnie i Korczynie. Jak się później okazało sprawcą tych dwóch zgłoszeń był ten sam 30-letni mężczyzna. W tym czasie gdy policjanci i służby ratunkowe szukały wypadków, mężczyzna okradł stację benzynową.

- Do dyżurnego krośnieńskiej policji o godzinie 1:05 zadzwonił mężczyzna informujący o zdarzeniu drogowym na ul. Rzeszowskiej w Krośnie - mówi asp. Paweł Buczyński z KMP Krosno - Dyżurny natychmiast wysłał patrol oraz powiadomił pogotowie ratunkowe i straż pożarną. Policjanci, którzy przybyli na wskazane miejsce nie potwierdzili zdarzenia.

Kilka minut później o godzinie 1:12 dyżurny policji otrzymał kolejne zgłoszenie o wypadku samochodowym, tym razem w Korczynie na rynku. Z przekazanej informacji uczestnicy mieli odnieść poważne obrażenia ciała. Na miejsce wysłano kolejny patrol policji i służby ratunkowe. Podobnie jak na ul. Rzeszowskiej, do zdarzenia nie doszło. 

W tym samym czasie, gdy służby były zajęte szukaniem miejsc wypadków w Krośnie i Korczynie na jednej z krośnieńskich stacji benzynowych doszło do kradzieży paliwa. Sprawca kradzieży się oddalił, ale policjanci bardzo szybko ustalili jego personalia. 

- Sprawcą kradzieży paliwa okazał się 30-letni krośnianin. Na jaw wyszło, że jest to ten sam mężczyzna, który powiadomił służby o dwóch wypadkach - informuje asp. Buczyński - Mężczyzna dzwoniąc na 997 używał różnych nazwisk i numerów telefonów. 

30-latek został szybko zlokalizowany przez patrole policji. Był trzeźwy. Teraz za bezpodstawne wezwanie służb i kradzież paliwa grozi mu kara grzywny, ograniczenia wolności lub aresztu. Policjanci skierują wniosek o ukaranie mężczyzny do sądu. 

red.

Skomentuj

- Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
- Dodając komentarz akceptujesz Politykę Prywatności.
- Adres e-mail nie zostanie opublikowany.
- Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Twój komentarz zostanie opublikowany dopiero po sprawdzeniu go przez naszych moderatorów - ma to na celu ograniczenie oczerniania i obrażania innych osób.

1 komentarz

  • cynikagerrooms

    napisane przez cynikagerrooms

    piątek, 25 sierpień 2017 18:18

    No i dlaczego przy okazji nie wyłoili mu doopy?
    Naprawdę należało mu sprawić konkretny łomot.

LAKAR right

medycyna estet

WYDARZENIA NOWE

gorąca linia

mail info

BAZA PRAWNIKOW NOWE

pomoc grzeskowi

NOCNA JAZDA DLA OLUSIA

SKLEP NOWE

AKCJE CHARYTATYWNE NOWE

FELIETONY NOWE

alarmowanie

Facebook

R  E  K  L  A  M  A
 

POLECAMY

OSP NA ALARM

wiktoria 1

Wasze komentarze