KROSNO: Powiadomił policję o dwóch wypadkach. W tym czasie okradł stację benzynową

fot. Krosno112.pl fot. Krosno112.pl

W nocy z czwartku na piątek (24/25.08) służby ratunkowe zostały powiadomione o dwóch zdarzeniach drogowych do których miało dojść w Krośnie i Korczynie. Jak się później okazało sprawcą tych dwóch zgłoszeń był ten sam 30-letni mężczyzna. W tym czasie gdy policjanci i służby ratunkowe szukały wypadków, mężczyzna okradł stację benzynową.

- Do dyżurnego krośnieńskiej policji o godzinie 1:05 zadzwonił mężczyzna informujący o zdarzeniu drogowym na ul. Rzeszowskiej w Krośnie - mówi asp. Paweł Buczyński z KMP Krosno - Dyżurny natychmiast wysłał patrol oraz powiadomił pogotowie ratunkowe i straż pożarną. Policjanci, którzy przybyli na wskazane miejsce nie potwierdzili zdarzenia.

Kilka minut później o godzinie 1:12 dyżurny policji otrzymał kolejne zgłoszenie o wypadku samochodowym, tym razem w Korczynie na rynku. Z przekazanej informacji uczestnicy mieli odnieść poważne obrażenia ciała. Na miejsce wysłano kolejny patrol policji i służby ratunkowe. Podobnie jak na ul. Rzeszowskiej, do zdarzenia nie doszło. 

W tym samym czasie, gdy służby były zajęte szukaniem miejsc wypadków w Krośnie i Korczynie na jednej z krośnieńskich stacji benzynowych doszło do kradzieży paliwa. Sprawca kradzieży się oddalił, ale policjanci bardzo szybko ustalili jego personalia. 

- Sprawcą kradzieży paliwa okazał się 30-letni krośnianin. Na jaw wyszło, że jest to ten sam mężczyzna, który powiadomił służby o dwóch wypadkach - informuje asp. Buczyński - Mężczyzna dzwoniąc na 997 używał różnych nazwisk i numerów telefonów. 

30-latek został szybko zlokalizowany przez patrole policji. Był trzeźwy. Teraz za bezpodstawne wezwanie służb i kradzież paliwa grozi mu kara grzywny, ograniczenia wolności lub aresztu. Policjanci skierują wniosek o ukaranie mężczyzny do sądu. 

red.

Skomentuj

- Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
- Dodając komentarz akceptujesz Politykę Prywatności.
- Adres e-mail nie zostanie opublikowany.
- Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Twój komentarz zostanie opublikowany dopiero po sprawdzeniu go przez naszych moderatorów - ma to na celu ograniczenie oczerniania i obrażania innych osób.

1 komentarz

  • cynikagerrooms

    napisane przez cynikagerrooms

    piątek, 25 sierpień 2017 18:18

    No i dlaczego przy okazji nie wyłoili mu doopy?
    Naprawdę należało mu sprawić konkretny łomot.

PKN swieta

WYDARZENIA NOWE

gorąca linia

mail info

SYLWESTER 2017/2018:
- Dom Ludowy Głowienka
- Dom Ludowy Iskrzynia
- Sanatorium Ziemowit Iwonicz-Zdrój

- Sanatorium Stomil Rymanów-Zdrój
Aby dodać ofertę prosimy o kontakt
_____________________________________

kalendarz 2018 1

BAZA PRAWNIKOW NOWE

SKLEP NOWE

AKCJE CHARYTATYWNE NOWE

FELIETONY NOWE

21741698 1541316972558041 1327110143 n

alarmowanie

Wasze komentarze