Wypadki, kolizje

Krośnieńscy policjanci ustalili i zatrzymali dwóch młodych mężczyzn mających związek ze śmiertelnym potrąceniem kobiety. 21-letni kierowca oraz podróżujący z nim 22-latek, zamiast udzielić pomocy poszkodowanej, pozostawili ją w przydrożnym rowie i odjechali. Obaj usłyszeli zarzuty, sąd tymczasowo aresztował ich na 2 miesiące.

Kolejne zdarzenie drogowe do którego doszło w czwartek (6.12) na terenie naszego regionu. Na szczęście tym razem obyło się bez osób poszkodowanych.

W czwartek rano (6.12) w Milczy (gm. Rymanów) ujawniono zwłoki kobiety przy ulicy Kolejowej. 52-letnia kobieta prawdopodobnie została potrącona przez samochód, którego kierowca oddalił się z miejsca zdarzenia. W ciągu ostatniej doby funkcjonariusze policji pod nadzorem prokuratora prowadzili intensywne czynności, by ustalić i zatrzymać dwie osoby., które mogą mieć związek ze zdarzeniem.

Tragiczny bilans mikołajek w regionie. Do kolejnego tragicznego wypadku doszło na DK28 w Besku (pow. sanocki przy granicy z pow. krośnieńskim). Pomimo długotrwałej reanimacji zmarła potrącona wcześniej starsza kobieta.

KROSNO: 9-latka potrącona na ul. Legionów

czwartek, 06 grudzień 2018 13:33

Do nieszczęśliwego wypadku doszło na ulicy Legionów w czwartkowe popołudnie (6.12). Kierujący renault potrącił 9-latkę, która została poważnie ranna.

Tuż przed godziną 12:00 w Krościenku Wyżnym na ulicy Brzozowskiej doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Na miejsce zostały wysłani strażacy oraz policjanci.

MILCZA: Ciało kobiety znalezione przy drodze

czwartek, 06 grudzień 2018 09:51

Około godziny 7. rano w Milczy przy ul. Kolejowej (gm. Rymanów) znaleziono ciało kobiety. Na miejscu pracują policjanci pod nadzorem prokuratora.

Do kilku nieszczęśliwych zdarzeń drogowych doszło we wtorkowe popołudnie w Krośnie. Wszędzie musiały interweniować służby ratunkowe oraz policjanci.

Strona 1 z 164