I liga siatkarek zostaje w Krośnie na sezon 2019/2020

fot. KSS Karpaty Krosno fot. KSS Karpaty Krosno

W rozegranym meczu we Włocławku z drużyną WTS-u Karpatki pewnie pokonały gospodynie 3:0 (25:17, 25:20, 25:14) będąc zespołem zdecydowanie lepszym. Krośnianki kontrolowały przebieg poszczególnych setów pewnie punktując. Nie psuły zagrywek, dobrze grały blokiem i w ataku.

Owszem pojawiały się błędy własne, ale nie miały one decydującego wpływu w tym spotkaniu. Na wyróżnienie zasłużył cały zespół, który obronił dla Krosna I ligę. Należy pamiętać, że nasza drużyna składa się z bardzo młodych dziewczyn, które dopiero ogrywają się na pierwszoligowych parkietach.
MVP spotkania wybrana została Kinga Stronias.

- Ponieważ to było trzecie zwycięstwo Karpatek w fazie play out zakończyły one sezon 2018/2019. Gratulujemy końcowego sukcesu i dziękujemy za tegoroczne emocje. Większość dziewczyn zagra jeszcze w Akademickich Mistrzostwach Polski reprezentując PWSZ Krosno - relacjonuje Zarząd KSS Karpaty Krosno - Teraz przyjdzie czas na podsumowanie pierwszoligowego sezonu i rozpoczęcie przygotowań organizacyjnych na sezon 2019/2020. Liczymy, że większość zespołu pozostanie z nami i w przyszłym sezonie powalczy w barwach Karpat w pierwszoligowych zmaganiach żeńskiej siatkówki. Dziękując sponsorom za pomoc, w dalszym ciągu liczymy na hojność dotychczasowych sponsorów krośnieńskiej siatkówki oraz pojawienie się nowych, którzy wspomogą nas w rozwijaniu tej pięknej i bardzo popularnej w naszym kraju dyscypliny sportu.


red.

 

Partnerzy portalu: