.

MIEJSCE PIASTOWE: Dorota Chilik chce aktywizować gospodarczo "rynki"

fot. Krosno112.pl fot. Krosno112.pl

Kampania przedwyborcza w naszym regionie nabiera rumieńców. W zeszłym tygodniu w Rogach (gmina Miejsce Piastowe) gościła wicepremier Beata Szydło, która poparła w staraniach o reelekcję wójta Jaślisk Adama Dańczaka, burmistrza Dukli Andrzeja Bytnara oraz kandydantkę na wójta gminy Miejsce Piastowe Dorotę Chilik. Ta ostatnia zorganizowała już pierwszy briefing prasowy, na którym zwrócono uwagę na aktywizację gospodarczą "rynków" każdej miejscowości w gminie Miejsce Piastowe.

W czwartek (20.09) na placu przy budynku Poczty Polskiej w Miejscu Piastowym poruszono temat aktywizacji gospodarczej miejscowości oraz odpowiedniego zadbania o estetykę gminy w tym budynków użyteczności publicznej. Specjalnym gościem konferencji był Poseł na Sejm RP Bogdan Rzońca. W briefingu prasowym wzięli również udział kandydaci na radnych Gminy Miejsce Piastowe.

- W swojej kampanii wyborczej pragniemy przybliżyć mieszkańcom Gminy Miejsce Piastowe najważniejsze sprawy, tematy i wskazać nasz kierunek działania. Jesteśmy, służymy i będziemy służyć Naszym Mieszkańcom - mówiła Dorota Chilik, kandydatka na wójta Gminy Miejsce Piastowe - Jak wygląda "serce" Stolicy Naszej Gminy? Obskurny teren, dziury, nieład i nieciekawy wygląd budynku Poczty Polskiej SA. Otóż można się dogadać i zadbać o ten skrawek ziemi mimo, że jest prywatny... Dzięki wsparciu finansowemu Rządu RP wspólnie wyremontujemy budynek Poczty Polskiej SA wraz z otoczeniem. Będzie nowocześniej, wygodniej, estetyczniej. Pracownicy Poczty będą pracować i obsługiwać klientów w warunkach nowoczesnych a klienci tym samym będą się czuli komfortowo. To miejsce jest wizerunkiem Naszej Gminy i zasługuje na estetyczny wygląd.

Wybory samorządowe odbędą się 21 października. Na pięcioletnią kadencję będziemy wybierać radnych gminnych, miejskich, wójtów, burmistrzów, prezydentów miast, radnych powiatowych i radnych sejmików wojewódzkich w całej Polsce.

 red. fot. Krosno112.pl 

 

Partnerzy portalu: