Nocne Teatralia Strachy: Do wygrania 1000zł

fot. Jakub Jastrzębski - Krosno112.pl fot. Jakub Jastrzębski - Krosno112.pl

Miła wiadomość dla miłośników fotografii i tych, którzy chcą wypromować swoje dzieła. Oprócz głównej wygraniej, zdjęcia trafią na wystawę w RCKP.

Wystaw się w Krośnie!

"Zapraszamy wszystkich pasjonatów fotografii (amatorów i profesjonalistów) do wzięcia udziału w konkursie grantowym organizowanym przez Festiwal Sztuk Alternatywnych Nocne Teatralia Strachy. Prześlij nam swój pomysł na projekt fotograficzny, a my wesprzemy Cię finansowo kwotą 1000zł i umożliwimy jego realizację. Tematyka i format prac jest dowolny. Do 20 lipca 2018 wyślij pocztą (e-mail/ list) propozycję Twojej wystawy fotograficznej (do 10 zdjęć) wraz z próbkami zdjęć. My wybierzmy 3 artystów, których nagrodzimy grantem.

W ramach otrzymanego dofinansowania oczekujemy od Ciebie:
- wydruku fotografii,
- przyjazdu do Krosna oraz montażu fotografii w przestrzeni wystawienniczej w dniach 6 - 7 września (udostępniamy bezpłatnie miejsce do wystawienia zdjęć, zapewniamy nocleg i wyżywienie w dniach 6-8 września), wystawa trwać będzie około miesiąc,
- opowiedzenia o swoim projekcie podczas wernisażu wystawy fotografii, który odbędzie się w ramach festiwalu Nocne Teatralia Strachy.
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Regulamin dostępny tutaj: Nocne Teatralia
Adres korespondencyjny: Regionalne Centrum Kultur Pogranicza, ul. Kolejowa 1 z dopiskiem: Nocne Teatralia Strachy - Fotografia"

Organizatorzy:
Stowarzyszenie Teatr s.tr.a.c.h., Festiwal Sztuk Alternatywnych Nocne Teatralia Strachy, Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie. Zrealizowano przy pomocy finansowej Miasta Krosna.

 

red.

 

Partnerzy portalu: