IV Rajd rowerowy przez miejscowości Gminy Jedlicze

fot. Paulina Mikosz fot. Paulina Mikosz

17 czerwca odbył się IV Rajd rowerowy przez miejscowości Gminy Jedlicze pod hasłem "Tylko trzeźwy rowerzysta jest cool". Wiele rodzin aktywnie spędziło czas w miłej atmosferze.

Na starcie IV Rajdu rowerowego przez miejscowości Gminy Jedlicze stanęło około 260 miłośników aktywnego spędzenia czasu na rowerze. Trasa prowadziła przez malownicze zakątki gminy Jedlicze o zróżnicowanej nawierzchni oraz kilkoma podjazdami pod góry.

Tempo jazdy było dostosowane dla wszystkich jak przystało na rajd rodzinny. Na trasie był przewidziany jeden postój na odpoczynek. Cała trasa była zabezpieczona przez Policję i okoliczne jednostki OSP. Ostatnie cztery kilometry do mety były przeznaczone dla najmłodszych, którzy jechali na samym początku całego peletonu, co sprawiło im niezwykłą frajdę. Na mecie, która była usytułowana przy szkole ludowej w Żarnowcu czekały niespodzianki.

Uczestnicy wspólnie zjedli smażone kiełbaski, a pierwsze sto zarejestrowanych osób w rajdzie, otrzymało pamiątkowe koszulki. Jedną z atrakcji było także losowanie nagród niespodzianek ufundowanych przez sponsorów rajdu. Na miejscu można było oznaczyć rower. Serdecznie wszystkich zapraszamy w przyszłym roku na jubileuszowy V rajd.

red., fot. Paulina Mikosz

Galeria

 

Partnerzy portalu: