Otwarto Klub Biznesu Beniaminka

fot. Łukasz Piękoś - Akademia Piłkarska Beniaminek fot. Łukasz Piękoś - Akademia Piłkarska Beniaminek

To był ważny dzień dla rozwoju Akademii Piłkarskiej Beniaminek Krosno. 22 marca 2018 roku, prezydent Miasta Krosna Pan Piotr Przytocki otworzył oficjalnie Klub Biznesu Beniaminka. 

 

Na I Śniadaniu Biznesowym w Strefie Sportu i Relaksu EUROGYM panowała świetna atmosfera. Było ponad 30 firm z Krosna, Rzeszowa i regionu. Przedstawiona została prezentacja dotycząca działań Klubu Biznesu i historia Beniaminka Krosno. Dużo inspiracji i początek budowania dobrych relacji wśród społeczności, która rozumie potrzebę rozwoju młodych talentów sportowych.

Na I Śniadaniu nie brakowało niespodzianek. Pani Prezes Zarządu Sanatorium Uzdrowiskowego "Stomil" Agnieszka Fornal-Urban wraz z Dyrektorem Pawłem Pikulem, wśród przybyłych gości wylosowali voucher na komfortowy weekend w Sanatorium w Rymanowie Zdroju. Szczęśliwcem okazał się przedstawiciel Restauracji Posmakuj - Karol Dobrzański.

II Śniadanie Biznesowe
19 kwietnia 2018 r. w Sanatorium Stomil Rymanów Zdrój odbyło się II Śniadanie Biznesowe. Klubowiczów przywitała pani Prezes - Agnieszka Fornal-Urban jako gospodarz obiektu oraz Burmistrz Rymanowa Wojciech Farbaniec i Wiceprzewodnicząca Sejmiku Województwa Podkarpackiego Dorota Chilik.

Przybyli goście, mogli podziwiać malowniczo położony obiekt o podwyższonym standardzie, który został otwarty w sierpniu 2017r. 

Nie obyło się bez niespodzianek, które przygotował pan Paweł Kobosz - właściciel Winnica Maria Anna i jego ekskluzywne wina trafiły do trójki szczęściarzy.

W maju drużyny Beniaminka Krosno wystąpią w renomowanych turniejach w Polsce i Niemczech gdzie zagrają min. z takimi zespołami jak: Olimpique Marsylia, Sporting Lizbona, Leicester, Bayer Leverkusen, Zenit St. Petersburg, Zagłębie Lubin, Legia Warszawa, Lech Poznań.
Na przełomie kwietnia i maja dwie drużyny dziewcząt Beniaminka powalczą kolejny raz o finał Pucharu Tymbarku na Narodowym w Warszawie (ubiegły rok to wywalczone srebrne medale po karnych).

9 maja najaktywniejsi Klubowicze pojadą do Warszawy odwiedzić i zainspirować się firmą Profbud - partnera Akademii.
Firma Profbud przygotowała również wyjście na mecz Legia Warszawa - Wisła Płock, gdzie Klubowicze w loży VIP będą mieli możliwość poznać m.in. Prezesa Legii - Dariusza Mioduskiego.

Akademia Piłkarska Beniaminek Krosno zaprasza wszystkie chętne firmy i przedsiębiorstwa chętne do wzięcia udziału w Śniadaniach Biznesowych organizowanych przez Klub Biznesu Beniaminka. Zgłoszenia firm można dokonywać u Koordynatora projektu Tomasza Wacka: tel. kom. 602 724 767

red. fot. Łukasz Piękoś

Galeria