.

ROGI: VII Mikołajkowy Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt

fot. GOK Miejsce Piastowe fot. GOK Miejsce Piastowe

1 grudnia br. w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Rogach rozegrany został VII Mikołajkowy Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt, którego organizatorem był Gminny Ośrodek Kultury w Miejscu Piastowym. Do turnieju przystąpiło sześć drużyn w kategorii szkoła podstawowa: Głowienka, Łężany, Rogi, Targowiska, Wrocanka, i Zalesie oraz pięć drużyn w kategorii gimnazjum: Miejsce Piastowe, Rogi, Targowiska, Rogi-7, Team Miejsce Piastowe/Wrocanka.

W kategorii szkoła podstawowa rozgrywki prowadzone były w dwóch grupach: gr. A – SP Targowiska, SP Łężany, SP Rogi; gr. B – SP Głowienka, SP Wrocanka, SP Zalesie. Zwycięzcy grup: Targowiska i Głowienka rozegrały mecz finałowy. Po wyrównanym meczu drużyna z Targowisk wygrała z Głowienką 3:2. W meczu o trzecie miejsce zagrały drużyny, które zajęły drugie miejsca w swoich grupach: Łężany i Zalesie. Dziewczęta z Zalesia pokonały swoje przeciwniczki z Łężan 3:2.

W kategorii gimnazjum zawody rozgrywane były w jednej grupie w systemie „każdy z każdym”. W wyniku rywalizacji dziewczęta z Targowisk zdobyły pierwsze miejsce wygrywając wszystkie swoje mecze. Drugie miejsce zajęły dziewczęta z Miejsca Piastowego, a trzecie Rogi, poza podium znalazły się Rogi - 7 i gimnazjum Team Miejsce Piastowe/Wrocanka.

Zostały także przyznane nagrody indywidualne: najlepszy bramkarz – Zuzanna Kmonk (SP Zalesie) i Milena Konik (Gim. Team M. Piastowe/Wrocanka); najlepszy strzelec – Klaudia Kubit (SP Głowienka) i Aleksandra Reptak (Gim. Targowiska), najlepszy zawodnik – Patrycja Zając (SP Targowiska) i Milena Stasik (Gim. Rogi).

Nagrody w postaci pucharów, dyplomów i słodyczy wręczał dyrektor GOK w Miejscu Piastowym Janusz Węgrzyn. Mecze sędziowała Grażyna Biduś. Zabezpieczenie medyczne pełniła Aneta Jurczak.

Organizator składa serdeczne podziękowanie dyrektorowi Szkoły Podstawowej w Rogach Małgorzacie Borowskiej za udostępnienie obiektu sportowego do rozegrania turnieju.

ZAPRASZAMY DO GALERI ZDJĘĆ

GOK Miejsce Piastowe

Galeria

Skomentuj

- Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
- Dodając komentarz akceptujesz Politykę Prywatności.
- Adres e-mail nie zostanie opublikowany.
- Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Twój komentarz zostanie opublikowany dopiero po sprawdzeniu go przez naszych moderatorów - ma to na celu ograniczenie oczerniania i obrażania innych osób.

LAKAR right

medycyna estet

WYDARZENIA NOWE

gorąca linia

mail info

BAZA PRAWNIKOW NOWE

pomoc grzeskowi

NOCNA JAZDA DLA OLUSIA

SKLEP NOWE

AKCJE CHARYTATYWNE NOWE

FELIETONY NOWE

alarmowanie

Facebook

R  E  K  L  A  M  A
 

POLECAMY

OSP NA ALARM

wiktoria 1

Wasze komentarze