Czy Dukla powiększy swoje granice? Ruszają konsultacje społeczne

fot. Maciej Żółkoś fot. Maciej Żółkoś

Od 1 grudnia rozpoczęła się procedura konsultacja w sprawie połączenia miejscowości Nadole z miastem Dukla. Mieszkańcy Dukli i Nadola mogą wyrazić swoje zdanie w ankietach.

Urząd Miejski w Dukli realizując stosowną procedurę prawną ogłosił, że na terenie miasta Dukla oraz miejscowości Nadole rozpoczyna się procedura konsultacyjna,w sprawie zmiany granic miasta Dukla i włączeniu sołectwa Nadole do miasta Dukla.

Konsultacje odbywać się będą od 1 do 20 grudnia 2017r. Ankiety konsultacyjne udostępnione będą w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego w Dukli, na stronie internetowej Gminy Dukla (KLIKNIJ, aby przejść do ANKIETY), na zebraniu mieszkańców Osiedla Dukla i zebraniu wiejskim w Nadolu, a także poprzez sołtysa miejscowości Nadole oraz Przewodniczącego Zarządu Osiedla Dukla.

Wypełnione ankiety konsultacyjne należy złożyć w Urzędzie Miejskim w Dukli: listowanie na adres: Urząd Miejski w Dukli Trakt Węgierski 11, 38- 450 Dukla, w tej sytuacji decyduje data stempla pocztowego lub osobiście w pokoju nr 111. Istnieje także możliwość złożenia wypełnionych ankiet do Komisji do spraw przeprowadzania konsultacji podczas zebrania wiejskiego w Nadolu oraz zebrania mieszkańców Osiedla Dukla.

- Konsultacje mają charakter obligatoryjny i opiniodawczy. Niezwykle ważny w tej procedurze jest głos mieszkańców, dlatego zachęcamy do udziału w konsultacjach - przekonuje Urząd.

Uprawnionymi do udziału w konsultacjach są mieszkańcy miasta Dukla oraz sołectwa Nadole, posiadający czynne prawo wyborcze w wyborach do Rady Miejskiej w Dukli w okresie przeprowadzania konsultacji. Wyniki konsultacji zostaną podane do publicznej wiadomości na tablicach ogłoszeń w Nadolu i Dukli oraz na stronie internetowej www.dukla.pl w ciągu 14 dni od zakończenia konsultacji.

red., UM Dukla

 

 

Skomentuj

- Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
- Dodając komentarz akceptujesz Politykę Prywatności.
- Adres e-mail nie zostanie opublikowany.
- Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Twój komentarz zostanie opublikowany dopiero po sprawdzeniu go przez naszych moderatorów - ma to na celu ograniczenie oczerniania i obrażania innych osób.

 

Polecamy

PLAKAT OSTATNI TERMIN

nafta zrób imprezę

kino kobiet

alarmowanie

WYDARZENIA NOWE

gorąca linia

mail info

BAZA PRAWNIKOW NOWE

SKLEP NOWE

AKCJE CHARYTATYWNE NOWE

FELIETONY NOWE

ADOPCJE NOWE

Facebook

R  E  K  L  A  M  A
 

Wasze komentarze