Para odNowa - podejmij wyzwanie i przeżyj metamorfozę

fot. Para odNowa fot. Para odNowa

Po raz pierwszy w Krośnie przeprowadzony zostanie projekt Para odNowa czyli kompleksowa metamorfoza dla par, które pragną zmienić swoje życie, zadbać o zdrowie i przeżyć przygodę. Ruszyły zgłoszenia do projektu!

Organizatorzy projektu z pomocą specjalistów przeprowadzą metamorfozę wybranej pary w wieku 30-50 lat. Zmiana będzie się odbywać na trzech płaszczyznach: wewnętrznej, zewnętrznej oraz mentalnej.

Pary które są gotowe podjąć wyzwanie i pod okiem specjalistów będą pracować nad poprawą swojego zdrowia, wyglądu i rywalizować w tym zakresie z innymi parami. Spośród par które się zgłoszą organizatorzy wybiorą pięć, które zaproszą do projektu. Będą one uczestniczyć w zajęciach, a na podstawie postępów co jakiś czas odpadać będzie jedna z par. Do finału dotrze tylko jedna para - której metamorfoza okaże się największa.

KLIKNIJ, aby przejść do serwisu Youtube i obejrzeć film o projekcie

W trakcie projektu uczestnicy będą pracować z dietetykiem, fizjoterapeutą, ortopedą, stomatologiem, stylistką, dermatologiem, kosmetologiem, lekarzem medycyny estetycznej, fotografem, fryzjerem, wizażystką, trenerami personalnymi oraz psychologiem.

- Zapewnimy parom najlepsze wsparcie po to aby efekty ich metamorfozy były trwałe. Zapraszamy do wysyłania swoich zgłoszeń na www.para-odnowa.pl oraz do śledzenia profilu na facebooku - zachęca Krzysztof Szulejewski organizator projektu.

Przejdź na stronę organizatora, aby poznać szczegóły i wysłać swoje zgłoszenie.

Projekt wystartował 10 sierpnia 2017r. Zgłoszenia można wysyłać do 10 września. Wybór i prezentacja par nastąpi16 września w Galerii Krosno.
Praca z parami  będzie trwałą od września do końca grudnia 2017r. Gala finałowa odbędzie się 26 grudnia 2017r. w Hotelu Nafta Krosno.
Organizatorem wydarzenia jest SPA&WELLNESS SELFIE oraz Agencja Sorrisi. W projekcie biorą udział partnerzy-eksperci, partnerzy – media, partnerzy-sponsorzy.

Poprzednia edycja projektu odbyła się w Chrzanowie i cieszyła się bardzo dużym powodzeniem.

KLIKNIJ, aby przejść do profilu Projektu Para odNowa na Facebooku

red., Para odNowa

Skomentuj

- Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
- Dodając komentarz akceptujesz Politykę Prywatności.
- Adres e-mail nie zostanie opublikowany.
- Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Twój komentarz zostanie opublikowany dopiero po sprawdzeniu go przez naszych moderatorów - ma to na celu ograniczenie oczerniania i obrażania innych osób.

 

Polecamy

PLAKAT OSTATNI TERMIN

nafta zrób imprezę

kino kobiet

alarmowanie

WYDARZENIA NOWE

gorąca linia

mail info

BAZA PRAWNIKOW NOWE

SKLEP NOWE

AKCJE CHARYTATYWNE NOWE

FELIETONY NOWE

ADOPCJE NOWE

Facebook

R  E  K  L  A  M  A
 

Wasze komentarze