KROSNO: Na skrzyżowaniu Naftowej z Tysiąclecia będą światła

fot. Krosno112.pl fot. Krosno112.pl

Problematyczne skrzyżowanie ulic Naftowej z Tysiąclecia w Krośnie doczekało się zmiany organizacji ruchu. Miasto ogłosiło przetarg na wykonanie sygnalizacji świetlnej w tym miejscu.

Na skrzyżowaniu ul. Naftowej z ul. Tysiąclecia w Krośnie często dochodzi do zdarzeń drogowych a w godzinach szczytu prawie codziennie tworzą się tam korki. Około godziny 14.00, gdy pracownicy pobliskich zakładów kończą pracę przejazd w tym rejonie miasta jest szczególnie trudny.

Być może problemy z jazdą na tym skrzyżowaniu niebawem się skończą, Urząd Miasta Krosna ogłosił przetarg na budowę sygnalizacji świetlnej w tym miejscu.

Mamy nadzieję, że poprawi to przepustowość skrzyżowania i bezpieczeństwo kierowców i pieszych w tym miejscu.

red., UM Krosna

Skomentuj

- Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
- Dodając komentarz akceptujesz Politykę Prywatności.
- Adres e-mail nie zostanie opublikowany.
- Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Twój komentarz zostanie opublikowany dopiero po sprawdzeniu go przez naszych moderatorów - ma to na celu ograniczenie oczerniania i obrażania innych osób.

2 komentarzy

 • usmiechniety

  napisane przez usmiechniety

  niedziela, 13 sierpień 2017 14:31

  Niech UM odkupi od naftomet po 2m z prawej strony od tysiaclecia i problem rozwiązany częściowo, a głupotą było powstanie supermarketu w tym miejscu a chcąc dodatkowo usprawnić wyjazd z kilku zakładów np polmo, bwi, naftomet wypuścić ruch z naftowej w którąś inną stronę ale z pierwszeństwem przejazdu.
  Problemów z ta krzyżówką jest kilka wskutek nieprzemyślanych działań miasta związanych także z dworcem i wyjazdem z kilku zakładów. Supermarket spotęgował tylko te problemy a zacofane Panie z BMW muszą akurat tutaj robić zakupy i nie potrafią wyjechać spod sklepu. Na dodatek liczba pojazdów "L" dopełnia koszmaru :)

 • Karol

  napisane przez Karol

  piątek, 11 sierpień 2017 10:46

  ŚWIATŁA?!??!?!?!?!

  "pracownicy pobliskich zakładów kończą pracę przejazd w tym rejonie miasta jest szczególnie trudny" korki będą jeszcze większe!

  Lepszym rozwiązaniem byłoby przebudowa krzyżówki i postawienie ronda....wiem wiem...pewnie powiecie że Krosno to miasto rond...ale akurat tu poprawią przepustowość tej krzyżówki...

 

Polecamy

PLAKAT OSTATNI TERMIN

nafta zrób imprezę

kino kobiet

alarmowanie

WYDARZENIA NOWE

gorąca linia

mail info

BAZA PRAWNIKOW NOWE

SKLEP NOWE

AKCJE CHARYTATYWNE NOWE

FELIETONY NOWE

ADOPCJE NOWE

Facebook

R  E  K  L  A  M  A
 

Wasze komentarze