Zakątek nad Wisłokiem będzie towarzyszył Karpackim Klimatom

fot. ilistracyjne Krosno112.pl fot. ilistracyjne Krosno112.pl

W przedostatni weekend wakacji (18-20.08) w Krośnie odbędą się "Karpackie Klimaty". W tym roku imprezie po raz pierwszy będzie towarzyszył "Zakątek nad Wisłokiem" - Integracyjny Piknik Rodzinny.

Rodzinny piknik charytatywny nieopodal krośnieńskiego Rynku odbędzie się w sobotę, 19 sierpnia. Zakątek nad Wisłokiem - to kolejna impreza charytatywna wspierana i współorganizowana przez Stowarzyszenie Idea Carpathia. Zobacz zapowiedź imprezy (KLIKNIJ).

Na rodziny z dziećmi czeka wiele atrakcji, w tym: plenerowe studio foto (w którym można będzie wykonać niezwykłe, autorskie fotografie portretowe), zumba, prezentacja wozów i sprzętów pożarniczych, kącik gier planszowych, gry i zabawy integracyjne, warsztaty garncarskie, pokazy i ćwiczenia pierwszej pomocy, w tym pierwszej pomocy dla dzieci (szkolenia prowadzi rekordzista Krosna w długości wykonywanej resuscytacji).

- Chcemy w sobotnie popołudnie zwrócić uwagę na osoby potrzebujące, dla których los nie zawsze jest łaskawy. W ramach "Karpackich Klimatów" organizujemy imprezę integracyjną z udziałem podopiecznych Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną (PSONI). Wspólnie z licznymi wolontariuszami zbieramy środki dla krośnieńskiego koła tego stowarzyszenia - zapraszają organizatorzy wydarzenia.

Szczególną atrakcją dla dzieci będzie gra terenowa dla młodych trenerów pokemonów. Imprezę zakończy koncert zespołu "Kapitał" (godz. 19.00) oraz niezwykły pokaz ogniowy w wykonaniu Teatru Ognia Ignis (godz 20.00). Wszystko zakończy się tuż przed głównymi koncertami, które tego dnia odbędą się tego dnia na Rynku krośnieńskiego starego miasta ("Zakątek" od rynku dzieli zaledwie kilka minut spaceru).

Na pikniku pojawią się strażacy z JRG Krosno, OSP Krosno-Białobrzegi i OSP Krosno-Turaszówka, którzy zorganizują dla dzieciaków specjalną strażacką strefę. Portal Krosno112 objął wydarzenie patronatem medialnym. 

"Projekt Idea: zapewnić przyszłość" zrealizowany przy dofinansowaniu z Fundacji Potrafisz Polsko.

red., mat. Organizatora

Skomentuj

- Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
- Dodając komentarz akceptujesz Politykę Prywatności.
- Adres e-mail nie zostanie opublikowany.
- Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Twój komentarz zostanie opublikowany dopiero po sprawdzeniu go przez naszych moderatorów - ma to na celu ograniczenie oczerniania i obrażania innych osób.

 

Polecamy

PLAKAT OSTATNI TERMIN

nafta zrób imprezę

kino kobiet

alarmowanie

WYDARZENIA NOWE

gorąca linia

mail info

BAZA PRAWNIKOW NOWE

SKLEP NOWE

AKCJE CHARYTATYWNE NOWE

FELIETONY NOWE

ADOPCJE NOWE

Facebook

R  E  K  L  A  M  A
 

Wasze komentarze