Samorządowcy na ratunek życiu - 56 osób oddało krew w Bratkówce

fot. UG Wojaszóka fot. UG Wojaszóka

„Samorządowcy na ratunek życiu” to już VII akcja zbiórki krwi w Gminie Wojaszówka. Coroczne wydarzenie promujące idee honorowego krwiodawstwa zapoczątkował wójt Sławomir Stefański.

Akcja odbywa się os 7 lat i gromadzi coraz większą ilość chętnych. Tegoroczna zbiórka odbyła się 22 lipca w Bratkówce. Były dwa punkty poboru krwi, jeden w Krwiobusie, drugi w jednej z sal szkolnych.

Krew oddało 53 osoby dzięki czemu łączna suma zebranej krwi to 23 830 ml krwi. Po zakończonej zbiórce Wójt Gminy Wojaszówka Sławomir Stefański zaprosił wszystkich honorowych dawców krwi oraz szpiku kostnego, ich rodziny oraz wszystkich sympatyków na piknik.

Sławomir Stefański: W imieniu współorganizatorów Pikniku Rodzinnego oraz własnym składam serdeczne podziękowania wszystkim, którzy w dniu 22 lipca podarowali oraz przez całe swoje życie darują cząstkę siebie oddając krew. Po raz kolejny dzięki Waszym wielkim sercom udało się zebrać 23 litry krwi, która pomoże uratować niejedno życie, za co w imieniu wszystkich potrzebujących bardzo dziękuję! 

Więcej zdjęć w galerii poniżej.

red., UG Wojaszówka | fot. UG Wojaszówka

Skomentuj

- Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
- Dodając komentarz akceptujesz Politykę Prywatności.
- Adres e-mail nie zostanie opublikowany.
- Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Twój komentarz zostanie opublikowany dopiero po sprawdzeniu go przez naszych moderatorów - ma to na celu ograniczenie oczerniania i obrażania innych osób.

 

Polecamy

PLAKAT OSTATNI TERMIN

nafta zrób imprezę

kino kobiet

alarmowanie

WYDARZENIA NOWE

gorąca linia

mail info

BAZA PRAWNIKOW NOWE

SKLEP NOWE

AKCJE CHARYTATYWNE NOWE

FELIETONY NOWE

ADOPCJE NOWE

Facebook

R  E  K  L  A  M  A
 

Wasze komentarze