Pozostałe informacje

Niestety pogoda nie pozwoliła na rozegranie Drużynowych Mistrzostw Europy Juniorów na żużlu. Przerwano je po piątym wyścigu.

Popołudnie z latawcami na Przymiarkach

niedziela, 20 sierpień 2017 12:29

W sobotę (19.08) o godzinie 15 na Przymiarkach w pobliżu Rymanowa Zdroju odbyła się impreza „Popołudnie z latawcem na Przymiarkach”.

Partnerstwo, przyjaźń i współpraca - pod takimi hasłami odbyło się oficjalne spotkanie władz miasta Krosna z delegacjami miast partnerskich przy okazji festiwalu Karpackie Klimaty. Zakończyło się ono uroczystym odsłonięciem drogowskazu ukazującego kierunki do poszczególnych miast partnerskich Krosna.

20 sierpnia 2017r. na Stadionie Sportowym w Tarnowcu odbędzie się IX Festiwal Smaków Regionalnych Pierogi organizowany przez Gminę Tarnowiec, Gminny Ośrodek Kultury, Koła Gospodyń Wiejskich oraz Ochotnicze Straże Pożarne z Gminy Tarnowiec.

W najbliższą sobotę (19.08) w Krośnie odbędzie się finał Drużynowych Mistrzostw Europy Juniorów na żużlu. Poznaj składy drużyn i zobacz jak dostać od nas bilet na to spotkanie.

Górskie Samochodowe Mistrzostwa Polski wracają na teren naszego kraju i po słowackich Banovcach przyszła pora na ściganie się na trasie z Sopotu do Gdyni. Organizator zawodów przyjął ponad 70 zgłoszeń, w tym dwóch reprezentantów zespołu BorgWarner Racing Team, którymi niezmiennie są Karol Krupa (Mitsubishi Lancer Evo IX grupy N), Szymon Piękoś (Mitsubishi Lancer Evo VIII grupy A) oraz wicelider klasy A/PL-Clio Marcin Wilusz, który za kierownicą Renault Clio bronił będzie barw zespołu Revline Racing Team.

Wypadek i kolizje podczas długiego weekendu

środa, 16 sierpień 2017 13:00

W długi sierpniowy weekend, który trwał od piątku 11 sierpnia do wtorku 15 sierpnia, policjanci z Krosna odnotowali 1 wypadek drogowy, 31 kolizji oraz jednego nietrzeźwego kierującego.

W miniony weekend (12-13.08) w Głowience odbyły się Dożynki Gminne Gminy Miejsce Piastowe oraz Dni Głowienki. Zapraszamy na fotorelację.

Strona 1 z 114

gorąca linia

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

BAZA PRAWNIKOW NOWE

SKLEP NOWE

AKCJE CHARYTATYWNE NOWE

FELIETONY NOWE

WYDARZENIA NOWE
PATRONAT KROSNO112

120 LAT

RATUJEMY DAJEMY

MISIE

R  E  K  L  A  M  A

 
R  E  K  L  A  M  A
 

POLECAMY

19244089 2002889299958426 1369936045 n

gmina chorkówka

gmina dukla

gmina iwonicz zdr

gmina jedlicze

gmina korczyna

miasto krosno

gmina krościenko

gmina miejsce piast

gmina rymanów

gmina wojaszówka

powiat krośnieński

FACEBOOK

 

INSTAGRAM