Pozostałe informacje

Występ w stylu stand-up comedy pełen emocji i ilustrowanych zdjęciami opowieści o podróżach, przygodach i dalekich krajach. Wojciech Cejrowski z fantazją i doskonałym poczuciem humoru zaprowadzi słuchaczy do najbardziej egzotycznych miejsc świata oraz zapewni wrażenia, których publiczność nie zapomni przez wiele tygodni.

Podsumowanie Dukla Wolf Race

czwartek, 24 maj 2018 16:24

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dukli po raz drugi organizował wyścig etapowy Dukla Wolf Race, który przypadł w okresie majówki (4-5-6 maja). Dodatkowo w sobotę 5 maja po raz pierwszy odbyła się edycja półmaratonu biegowego Dukla Wolf Run. Obie imprezy zgromadziły łącznie 156 zawodników.

III Edycja Zamczyska Trail już 16 czerwca! Wypada już trenować, gdyż +1100m przewyższenia na niecałych 21km to nie jest łatwa sprawa! Ale nikt nie mówił, że ma być łatwo, tak właśnie smakuje życie :)

Krośnieńskie Juwenalia już za nami!

czwartek, 24 maj 2018 11:12

Dni Kultury Studenckiej trwały w tym roku aż 4 dni. Choć mogłoby się wydawać, że pogoda pokrzyżowała plany organizatorów, imprezę trzeba uznać za udaną - zwłaszcza ostatni dzień.

W minioną niedzielę (20.05) na Stadionie Lekkoatletycznym MOSiR w Krośnie odbył się Piknik Charytatywny na rzecz krośnieńskiego hospicjum a wraz z nim II Bieg Dobroczynny dla dorosłych i dla dzieci na różnych dystansach oraz marsz Nordic Walking.

Regionalne Centrum Kultur Pogranicza zaprasza widzów 60+ do zakupu biletów w wyjątkowych cenach z "Koszyka Seniora". Bilety będą dostępne w dowolnych miejscach na widowni, do nabycia w kasie RCKP, ul. Kolejowa 1.

Bieg Niepodległości w Haczowie

wtorek, 22 maj 2018 16:16

Organizatorzy zapraszają wszystkich biegaczy wraz z rodzinami, sympatyków sportu i aktywności fizycznej, do wzięcia udziału w wyjątkowym wydarzeniu jakim niewątpliwe będzie Bieg Niepodległości o puchar Wójta Gminy Haczów.

Podwójne podium Lo-Stark Drift Team!

poniedziałek, 21 maj 2018 20:13

Ekipa Lo-Stark Drift Team w ostatni weekend uczestniczyła w 1. Rundzie Driftingowych Mistrzostw Polski na Autodromie Bemowo w Warszawie. W sobotę Team wygrał kwalifikacje, natomiast w niedzielę zajął 2. miejsce! Już wiadać, że w tym roku ekipa wspierana m.in. przez portal Krosno112.pl będzie jednym z driftingowych liderów w naszym kraju. Już w lipcu będziemy mogli oglądać ich wyczyny na krośnieńskim lotnisku podczas drugiej edycji festiwalu SpeedLand Krosno.

Strona 1 z 156