Pozostałe informacje

Bernadetta Pachoł, druhna z OSP Radomyśl Wielki, wielokrotnie pomagała innym, organizując zbiórki pieniędzy na leczenie chorych i pokrzywdzonych przez los. Teraz sama potrzebuje pomocy. Pewnego dnia śpiesząc się na akcję ratowniczo-gaśniczą, wpadła pod samochód kierowany przez kolegę z jednostki.

III Edycja Ultramaratonu Jaga Kora odbędzie się 25 maja 2019r., jednak już dziś ruszają zapisy. Liczba zawodników jest ograniczona do 100 pierwszych zarejestrowanych osób.

W czwartej serii gier Vivaldi Krosball Ligi Amatorskiej nastąpiła zmiana lidera. Guzikówkę Starą Gwardię zastąpił Profbud4Kids.

Policjantka, w czasie wolnym od służby, zatrzymała mężczyznę, który kierował samochodem mając ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna swoim sposobem jazdy dopuścił się wielu wykroczeń i stwarzał realne zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym dla innych użytkowników. Sierż. szt. Agnieszka Drozd, jadąc za kierowcą kilkanaście kilometrów, mrugając światłami i używając klaksonu, ostrzegała innych kierowców o niebezpieczeństwie na drodze.

Zbigniew Kubit (Samorządne Krosno) jednogłośnie został wybrany ponownie Przewodniczącym Rady Miasta Krosna. Podczas pierwszej sesji w nowej kadencji Prezydent i Radni odebrali zaświadczenia o wyborze i złożyli ślubowanie.

W poniedziałek (19.11) w Urzędzie Gminy Miejsce Piastowe odbyła się pierwsza sesja Rady Gminy Miejsce Piastowe VIII kadencji. 

W niedzielę, 18 listopada 2018r. Zespół OMEGA zdobył Mistrzostwa Świata!

UWAGA! Przez kilka dni zamknięta będzie ul. Okrzei

poniedziałek, 19 listopad 2018 22:16

KROSNO. Od wtorku (20.11) do niedzieli włącznie (25.11) zamknięta dla ruchu będzie ul. Okrzei.

Strona 1 z 190