.

Pozostałe informacje

Balony nad Krosnem 2018 niebawem!

czwartek, 22 marzec 2018 19:44

Już niedługo nad naszym miastem ujrzymy pierwsze loty treningowe okolicznych drużyn. Jak co roku, końcem kwietnia odbęda się XIX Międzynarodowe Górskie Zawody Balonowe, którym towarzyszą liczne atrakcje. Sprawdźcie, co czeka nas w tym roku!

W dniach 21 – 22 marca 2018 r. w Regionalnym Centrum Edukacji Zawodowej i Nowoczesnych Technologii Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 „Mechanik” im. Stanisława Staszica w Krośnie odbywa się VI Krośnieński Festiwal Nauki i Techniki.

24 i 25 marca na terenie gmin Rymanów i Iwonicz-Zdrój odbędzie się impreza Automobilklubu Małopolskiego w Krośnie pn. Konkursowa Jazda Samochodem ”Rymanowskie Wiatraki”. Na czas realizacji rajdu, niektóre drogi zostaną całkowicie wyłączone z ruchu. W sobotę utrudnień można spodziewać się w godzinach 16 - 19.30. W niedzielę między 8 a 17.

Z okazji Światowego Dnia Świadomości Autyzmu, Stowarzyszenie Klub Rodziców Autyzm Krosno organizuje "Dni Otwarte dla Autyzmu" i pozostałych zaburzeń neurorozwojowych, w tym bezpłatne konsultacje dla rodziców. Współpracują z nami poradnie Psychologiczno-Pedagogiczne oraz Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Krośnie.

Reprezentujący Automobilklub Małopolski w Krośnie Marcin Wilusz zakończył sezon 2017 zwycięstwem w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Podkarpacia oraz tytułem Wicemistrza Polski w klasie A/PL-Clio w Górskich Samochodowych Mistrzostwach Polski. Na fali tych sukcesów kierowca Revline Racing Team zdecydował się na debiut w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski w nowym samochodzie.

Polecamy wydarzenia: 19-25 marca 2018

niedziela, 18 marzec 2018 11:55

Przedstawiamy wybrane przez nas wydarzenia przyszłego tygodnia. Jeśli chcesz, aby Twoje wydarzenie znalazło się w naszym zestawieniu - skontaktuj się z nami.

Wielkanocne atrakcje w Krośnie i okolicach

piątek, 16 marzec 2018 19:53

Jak co roku w Krośnie i okolicach organizowanych jest wiele wielkanocnych atrakcji. Sprawdźcie co czeka nas w tym roku!

Na ekrany kin trafiła belgijsko-francusko-polski czarna komedia "Wielkie zimno". Duża część zdjęć do filmu była realizowana na Podkarpaciu, w kadrach odnajdziemy krajobrazy Rymanowa, Jaślisk czy Wróblika Królewskiego.

Strona 1 z 147
 

BRUNCH 25 03

WEBbaner280x400px2

mechanik 2018

BANER

WYDARZENIA NOWE

gorąca linia

mail info

BAZA PRAWNIKOW NOWE

pomoc grzeskowi

NOCNA JAZDA DLA OLUSIA

fotoduda

SKLEP NOWE

AKCJE CHARYTATYWNE NOWE

FELIETONY NOWE

ADOPCJE NOWE

alarmowanie

Facebook

R  E  K  L  A  M  A
 

POLECAMY

Plakat Targi pracy 2018 PWSZ OHP

wiktoria 1

Wasze komentarze