Pozostałe informacje

Niecodzienny gość na krośnieńskim niebie i lotnisku. W czwartek (23.05) do redakcji zaczęły spływać filmiki i zdjęcia patrolującego ulice miasta śmigłowca z napisem "POLICIJA". Po kilku chwilach wiedzieliśmy już, że załoga śmigłowca nie składa się z funkcjonariuszy chorwackiej policji, a pracowników podrzeszowskiej firmy Heli-One. 

Drewniany domek na działkę

piątek, 24 maj 2019 17:02

Coraz więcej ludzi inwestuje w działki poza miastem. Posiadanie własnego miejsca blisko natury jest idealnym sposobem na weekendowe wypoczywanie po ciężkim tygodniu pracy. Aby odpoczynek był efektywny, na działce przydałoby się również odpowiednie lokum, które będzie zaciszne, wygodne, ładne oraz nie będzie burzyło harmonii z naturą. Mowa, oczywiście, o domku letniskowym. Najlepsze domki na działkę wydają się być z drewna, ponieważ spełniają wszystkie wcześniej wymienione aspekty. Dodatkowym atutem drewnianego domku na działkę jest ekologia, która jest bardzo istotna nie tylko w skali lokalnej, ale i globalnej. Jedną z wiodących firm, która zajmuje się projektowaniem, sprzedażą oraz montażem drewnianych domków, jest Eko Architektura z Białegostoku. Dyrektor tej firmy, Przemysław Balcewicz, zgodził się na rozmowę, w której przybliża nam zagadnienie drewnianych domków na działkę oraz sukces jego przedsiębiorstwa.

Funkcjonariusze z ruchu drogowego zatrzymali kierującego volvo, który jadąc drogą krajową nr 19 w Miejscu Piastowym przekroczył prędkość o 63 km/h. Policjanci ukarali 22-latka mandatem i zatrzymali jego prawo jazdy.

Dziesięć tysięcy osób wzięło udział w sobotnim charytatywnym Biegu Firmowym 2019 we Wrocławiu. Przy okazji imprezy zbierane były pieniądze na pomoc w leczeniu i rehabilitacji piątki podopiecznych wrocławskiej Fundacji Everest. To chore dzieci w wieku od trzech do czternastu lat.

W sali domu ludowego w Rogach, w niedziele słoneczne popołudnie rozbrzmiewały znane i te mniej znane piosenki podczas koncertu galowego XXIV Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki, którego organizatorem był wójt Gminy oraz dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Miejscu Piastowym.

Oddział ZUS w Jaśle i Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Krośnie zapraszają na Dzień Osób z Niepełnosprawnością pod hasłem „Żyj aktywnie", który odbędzie się 22 maja br.

31 maja 2019 roku w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Krośnie odbędzie się III Gala Akademii Cheerleaderek Fragolin MOSiR Krosno.

26 maja w niedzielne popołudnie w gronie najbliższych, przyjaciół i znajomych polecamy miło i aktywnie spędzić czas. Uczestnikiem rajdu może być każdy rowerzysta, który wcześniej zgłosi swój udział i wypełni stosowne oświadczenie (szczegóły w regulaminie).

Strona 1 z 215
 

Partnerzy portalu: