Pozostałe informacje

Na 51 drużyn studenci Rotor PWSZ Krosno zajęli 19. miejsce podczas międzynarodowych zawodów Shell Eco-Marathon, które odbyły między 5 a 7 lipca w Londynie.

Zmiana czasu ma tak samo wielu zwolenników jak i przeciwników. Podnoszone są takie kwestie jak oszczędność energii, ilość światła słonecznego, wpływ na samopoczucie. Komisja Europejska postanowiła zapytać mieszkańców UE, czy chcą zmian w tym zakresie. Konsultacje potrwają do 16 sierpnia 2018 r. Zachęcamy do wzięcia w nich udziału!

W sobotnie popołudnie MOSiR Dukla organizował II Bieg Św. Jana z Dukli oraz zawody biegowe dla dzieci.

Już w niedzielę zapraszamy na Letni SuperOes w Pietruszej Woli koło Krosna. Pod patronatem Krosno112.pl w barwach Revline wystartują tym razem aż dwie załogi - Marcin i Martyna Wiluszowie w Hondzie Civic Type-R oraz Artur Szałajda i Beata Dąbrowska w Peugeocie 206.

W weekend (7-8 lipca) odbyła się 3. runda Driftingowych Mistrzostw Polski na torze Autodrom Słomczyn. Po raz pierwszy w tym sezonie na najwyższym stopniu podium stanął reprezentant Lo-Stark Drift Team – Kamil Lorenc.

FELIETON Urszuli Rędziniak: Smak lodów

niedziela, 08 lipiec 2018 13:57

Moja mama nie lubiła lodów, a jeżeli już się skusiła to były to lody o smaku cytrynowym.

Kompleks krośnieńskich basenów otwarty!

czwartek, 05 lipiec 2018 20:31

W czwartek, 5 lipca odbyło się uroczyste otwarcie basenu przy ul. Bursaki w Krośnie. Z tej okazji obiekt dostępny był bezpłatnie, a do tego piękna pogoda sprawiła, że kompleks odwiedziły prawdziwe tłumy mieszkańców Krosna i regionu. Pierwsze chwile funkcjonowania kompleksu basenów mogliście śledzić na żywo podczas TRANSMISJI (kliknij) wspólnej Krosno112.pl i Krosno24.pl.

Od czwartku, 5 lipca wykąpiecie się w nowych basenach MOSiR Krosno! Dla wszystkich chętnych kąpielisko było dostępne za darmo do godziny 20:00! Od 6 lipca baseny czynne będą codziennie od 9:00 do 20:00.

Strona 1 z 164
 

Polecamy

PLAKAT OSTATNI TERMIN

nafta zrób imprezę

kino kobiet

alarmowanie

WYDARZENIA NOWE

gorąca linia

mail info

BAZA PRAWNIKOW NOWE

SKLEP NOWE

AKCJE CHARYTATYWNE NOWE

FELIETONY NOWE

ADOPCJE NOWE

Facebook

R  E  K  L  A  M  A
 

Wasze komentarze