Pozostałe informacje

Sporo atrakcyjnych meczy mogli oglądać kibice zgromadzeni w piątkowy wieczór na Profbud Arenie w ramach Vivaldi Krosball Ligi 35+ i Ligi Firm.

O wielu zagadnieniach związanych z ochroną pszczół mówili naukowcy i praktycy podczas I Konferencji Pszczelarzy, Ekologów i Leśników „Zielony Parasol”, która odbyła się w piątek 15 marca w Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie.

ROGI: Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta

poniedziałek, 18 marzec 2019 15:36

W dniu 16 marca 2019 r. w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Rogach odbył się XX Gminny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta, którego organizatorem był Gminny Ośrodek Kultury w Miejscu Piastowym. Zawody oficjalnie otworzył dyrektor GOK Janusz Węgrzyn. Do rozgrywek przystąpiło 40 zawodników rywalizujących w sześciu grupach wiekowych. Rozgrywki gminne były zarazem eliminacjami do rozgrywek powiatowych.

Dzięki wsparciu z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w postaci niskooprocentowanej pożyczki Krosno unowocześni swoje oświetlenie uliczne. Kompleksowa modernizacja, która obejmie 167 ze 192 wszystkich ulic w mieście, przyniesie wymierne korzyści ekologiczne i oszczędności finansowe. Poprawi się także komfort zamieszkania i bezpieczeństwo komunikacyjne – bez względu na aurę i porę dnia.

RYMANÓW-ZDRÓJ: Podkarpackie Imieniny Krystyn

niedziela, 17 marzec 2019 09:26

W dniach 16-17 marca 2019r. w Rymanowie-Zdroju odbyły się VII Podkarpacie Imieniny Krystyn pod patronatem Burmistrza Gminy Rymanów Wojciecha Farbańca. Jednym z głównych puntów programu był Fajf z Krystynami w Restauracji Zielony Domek. Zapraszamy do galerii zdjęć.

Ostatni weekend (9/10.03.2019 r.) był bardzo pracowity dla strażaków z całego powiatu krośnieńskiego. Wichura przybrała niszczycielską moc, wiatr osiągał porywy o prędkości ponad 100 km/h co zdecydowanie wystarczyło by porwać wszelkie niezabezpieczone elementy ruchome i uszkodzić wiele dachów oraz budynków. Niestety są również rodziny, których straty są olbrzymie.

Dzień Dawcy Szpiku w Galerii Vivo Krosno już 16 marca (sobota) w godzinach 9:00-21:00! Na miejscu będą czekać członkowie Studenckiego Koła Honorowych Dawców Krwi i Potencjalnych Dawców Szpiku, którzy odpowiedzą na wszelkie nurtujące pytania oraz przeprowadzą rejestracje zdecydowanych osób.

W rozegranym meczu we Włocławku z drużyną WTS-u Karpatki pewnie pokonały gospodynie 3:0 (25:17, 25:20, 25:14) będąc zespołem zdecydowanie lepszym. Krośnianki kontrolowały przebieg poszczególnych setów pewnie punktując. Nie psuły zagrywek, dobrze grały blokiem i w ataku.

Strona 1 z 206
 

Partnerzy portalu: