.

Na DK19 spłonęła rosyjska ciężarówka przewożąca meble

fot. Jakub Jastrzębski - Krosno112.pl fot. Jakub Jastrzębski - Krosno112.pl

Tuż przed godziną 17. w piątek (26.05) strażacy zostali zawiadomieni o pożarze ciężarówki przewożącej meble. Zdarzenie miało miejsce na drodze krajowej nr 19 okolizach Nowej Wsi/Trzciany (gm. Dukla). W akcji gaśniczej uczestniczyło kilkudziesięciu strażaków z kilku jednostek ochrony przeciwpożarowej.

W piątek 26 maja, przed godziną 17 na DK19 zapaliła się ciężarówka przewożąca meble. Na miejsce natychmiast zadysponowano kilka zastępów straży pożarnej, jednak pożar objął całą ciężarówkę oraz jej ładunek, jakim były meble. Na miejsce wezwano więcej sił i środków.

- O pożarze poinformował kierowca, obywatel Rosji. Nie wiadomo z jakiej przyczyny pojawił się ogień. Na szczęście w pożarze nikt nie odniósł obrażeń - mówi oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji, asp. Paweł Buczyński dla portalu KrosnoCity.pl.

Na miejscu pracuje w sumie kilkudziesięciu strażaków z Państwowej Straży Pożarnej z Krosna (GCBARt, GCBA, SLKw) i z miejscowych jednostek OSP z Dukli, Równego, Tylawy, Barwinka i Jasionki. W związku z zamknięciem drogi DK19 na odcinku Dukla-Tylawa policjanci kierują samochody osobowe na objazdy m.in. przez Chyrową. Ciężarówki muszą czekać.

- Nie wiadomo kiedy droga zostanie uprzątnięta, ani jak długo będą trwały utrudnienia - informuje asp. Paweł Buczyński.

red. | fot. Jakub Jastrzębski - Krosno112.pl

Skomentuj

- Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
- Dodając komentarz akceptujesz Politykę Prywatności.
- Adres e-mail nie zostanie opublikowany.
- Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Twój komentarz zostanie opublikowany dopiero po sprawdzeniu go przez naszych moderatorów - ma to na celu ograniczenie oczerniania i obrażania innych osób.

LAKAR right

medycyna estet

WYDARZENIA NOWE

gorąca linia

mail info

BAZA PRAWNIKOW NOWE

pomoc grzeskowi

NOCNA JAZDA DLA OLUSIA

SKLEP NOWE

AKCJE CHARYTATYWNE NOWE

FELIETONY NOWE

alarmowanie

Facebook

R  E  K  L  A  M  A
 

POLECAMY

OSP NA ALARM

Wasze komentarze