Urokliwe domki w sercu Czarnorzek

fot. Uroczysko fot. Uroczysko

Kompleks Wypoczynkowy Uroczysko to wyjątkowe miejsce w naszym regionie. Emanuje spokojem a bliskość natury daje się tam odczuć na każdym kroku. Znajduje się na południowym stoku jednego ze wzniesień na obszarze Czarnorzecko-Strzyżowskiego Parku Krajobrazowego w Czarnorzekach. To idealne miejsce do organizacji przyjęć, bądź wypoczynku w klimatycznych domkach.

Obiekt został niedawno rozbudowany i unowocześniony. Uroczysko to przede wszystkim dwa niezależne od siebie, ogrzewane, w pełni wyposażone domy całoroczne, mieszczące się na terenie 3-hektarowego zagospodarowanego ogrodu – w bezpośrednim sąsiedztwie kilku hektarów prywatnego lasu z polaną.

To także miejsce do organizacji klimatycznych przyjęć okolicznościowych, wesel, komunii, chrztów oraz imprez i spotkań biznesowych w pięknej kameralnej sali bankietowej, bądź przestronnej altanie zewnętrznej. 

Niewątpliwym atutem tego urokliwego miejsca jest dostępność ogrodu idealnego do wypoczynku i organizacji pleneru fotograficznego. Wszystko to w otoczeniu natury, czystego powietrza i śpiewu ptaków.

Na terenie kompleksu Uroczysko znajdują się także dwa malownicze stawy, altana widokowa na wzgórzu, ziemianka nad stawem oraz duży taras zewnętrzny – wszystko to daje wiele możliwości odpoczynku.

 red., Uroczysko

Skomentuj

- Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
- Dodając komentarz akceptujesz Politykę Prywatności.
- Adres e-mail nie zostanie opublikowany.
- Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Twój komentarz zostanie opublikowany dopiero po sprawdzeniu go przez naszych moderatorów - ma to na celu ograniczenie oczerniania i obrażania innych osób.

 

Polecamy

uroczysko

SZUKASZ PRACY

ratujemy dajemy 2018

WYDARZENIA NOWE

gorąca linia

mail info

BAZA PRAWNIKOW NOWE

SKLEP NOWE

AKCJE CHARYTATYWNE NOWE

FELIETONY NOWE

ADOPCJE NOWE

alarmowanie

Facebook

R  E  K  L  A  M  A
 

Wasze komentarze