Skradł pieniądze z zaparkowanego autobusu. Policja opublikowała jego wizerunek

fot. archiwum fot. archiwum

3 marca 2018r. przy ul. Popiełuszki nieznany mężczyzna włamał się do zaparkowanego autobusu i ukradł pieniądze z kasy fiskalnej. Teraz szukają go policjanci.

Do zdarzenia doszło w dniu 3 marca 2018 r., przy ul. Popiełuszki w Krośnie. Sprawca włamał się do wnętrza autobusu, skąd ukradł pieniądze z kasy fiskalnej.

Wizerunek podejrzewanego mężczyzny zarejestrował sklepowy monitoring.

Policjanci apelują do osób, które posiadają informacje na temat sprawcy kradzieży o kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo - Śledczym KMP Krosno pod numerem telefonu 13 43 29 523 / godz. 7.30-15.30 / lub z numerem alarmowym 997.

red., KMP Krosno

Skomentuj

- Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
- Dodając komentarz akceptujesz Politykę Prywatności.
- Adres e-mail nie zostanie opublikowany.
- Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Twój komentarz zostanie opublikowany dopiero po sprawdzeniu go przez naszych moderatorów - ma to na celu ograniczenie oczerniania i obrażania innych osób.

5 komentarzy

 • Gibalski

  napisane przez Gibalski

  środa, 25 kwiecień 2018 15:27

  Informacja dla policji. Bardzo proszę wezwać na komendę i przesłuchać w charakterze podejrzanych tych dwoje uczonych o nazwie "figofagot" i "Cecyl". Osoby te pochwalają kradzież, więc istnieje duże prawdopodobieństwo, że są wspólnikami tego złodzieja.

 • figofagot

  napisane przez figofagot

  wtorek, 24 kwiecień 2018 14:08

  taki mamy kraj, że ten z twarzy bardzo smutny, zakompleksiony, napewno z problemami finansowymi chłopak, którego pewno nie stać, żeby sie pozywić dobrze nie wspomnę o innych rzeczach musi kraśc, albo w naturze nazywa się to walką o przetrwanie. Wybieramy złodzieji do rządu i to jest pośrednio nasza wina pozdro Cecyl podobnie myślisz

 • Cecyl

  napisane przez Cecyl

  poniedziałek, 23 kwiecień 2018 15:53

  jakie włamał jakie włamał, skozystał z opcjii dochodu ezwarunkowego i tyle;), zabrał co sie mu należy po prostu po co robic szał, każdy orze jak może pozdro pracujący za najniższą krajową jedzący tanią rybe z puszki na przerwach w tyrze i wybierający złodziejii do rządu

 • Gibalski

  napisane przez Gibalski

  niedziela, 22 kwiecień 2018 15:20

  Dawniej chłopaki z dochodzeniówki takiego gagatka namierzyli by w 24 godziny. Wypili gorzałkę z ucholami i zaraz wszystko wiedzieli. Teraz naprzyjmowali do policji bab. Wódki taka z lumpami nie wypije, to skąd ma mieć informacje o złodziejach? Dobrze że powstał internet, bo wykrywalność spadła by do zera.

 • Iks

  napisane przez Iks

  niedziela, 22 kwiecień 2018 11:28

  3 marca... Trzeba bylo czekac jeszcze z 5 lat z publikacja wizerunku. Co za refleks.