.

Setki uczniów na Evencie Młodych Przedsiębiorców

fot. Marcin Mikosz - Krosno112.pl fot. Marcin Mikosz - Krosno112.pl

Setki uczniów gościło w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Krośnie na Evencie Młodych Przedsiębiorców. Pokazy, prezentacje, wykłady i warsztaty były okazją do zapoznania się z ofertą szkoły oraz współpracujących z nią firm i partnerów.

Event Młodych Przedsiębiorców to zupełnie nowa inicjatywa Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. ks. Szpetnara w Krośnie, która zaprosiła w swoje progi uczniów gimnazjów i szkół podstawowych. 

Odwiedzający czekało wiele atrakcji, m.in pokazy barberstwa, makijażu, pielęgnacji dłoni, pokaz baristyczny, produkcji czekolady oraz wypieku chleba.

Wielkim powodzeniem cieszyły się wszystkie stoiska kulinarne. ZSP nr 2 słynie z perfekcyjnie przygotowanych, oryginalnych dań, kuchni europejskiej i śródziemnomorskiej oraz współpracy z najlepszymi restauracjami i producentami żywności. Zarówno nauczyciele jak i uczniowie szkolą się na zagranicznych stażach i swoje nowo nabyte umiejętności prezentowali na kilku stanowiskach.

Na kilkunastu stoiskach prezentowały się firmy partnerskie ZSP 2, m.in. Hotel Nafta Krosno, Restauracja Naftaya, Cellfast Krosno, CDS Krosno, Splast, Salon Fryzjersko-Kosmetyczny Małgorzaty Reich, Delikatesy z Natury, Pierkarnia Kiełtyka, Piekarnia Kopacz i wiele innych firm i instytucji.

W szkolnych pracowniach prowadzono eksperymenty przyrodnicze, wykłady m.in. o  kryminalistyce, pokazy barmańskie, kosmetyczne, metamorfoz fryzur i wiele innych atrakcji. 

Honorowy patronat nad imprezą sprawował Prezydent Krosna Piotr Przytocki, a patronem medialnym było Krosno112.pl

WIĘCEJ ZDJĘĆ PONIŻEJ

red. fot. Radosław Sowiński, Marcin Mikosz

Galeria

Skomentuj

- Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
- Dodając komentarz akceptujesz Politykę Prywatności.
- Adres e-mail nie zostanie opublikowany.
- Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Twój komentarz zostanie opublikowany dopiero po sprawdzeniu go przez naszych moderatorów - ma to na celu ograniczenie oczerniania i obrażania innych osób.

1 komentarz

  • Zauroczony

    napisane przez Zauroczony

    piątek, 16 marzec 2018 21:55

    dwie najpiękniejsze kobiety jakie ostatnio widziałem... piękne czerwone włosy i cudowny uśmiech w kapeluszu. Mógłbym oglądać te dwa zdjęcia godzinami :) za naszych czasów dziewczyny były takie szare...

 

BRUNCH 25 03

WEBbaner280x400px2

mechanik 2018

BANER

WYDARZENIA NOWE

gorąca linia

mail info

BAZA PRAWNIKOW NOWE

pomoc grzeskowi

NOCNA JAZDA DLA OLUSIA

fotoduda

SKLEP NOWE

AKCJE CHARYTATYWNE NOWE

FELIETONY NOWE

ADOPCJE NOWE

alarmowanie

Facebook

R  E  K  L  A  M  A
 

POLECAMY

Plakat Targi pracy 2018 PWSZ OHP

wiktoria 1

Wasze komentarze