Sąd aresztował na trzy miesiące 22-latka, który potrącił rodzeństwo

fot. Krosno112.pl fot. Krosno112.pl

We wtorek (13.03) odbyło się posiedzenie sądu, który przychylił się do wniosku prokuratora i aresztował tymczasowo na trzy miesiące 22-letniego Mateusza B., który w sobotę (10.03) potrącił rodzeństwo na ulicy Kopernika w Krośnie.

- Policjanci ustalili, że kierujący fordem mondeo stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w stojącego na poboczu seata - poinformował asp. Paweł Buczyński z KMP Krosno - Do szpitala z poważnymi obrażeniami ciała zostali przetransportowani 24-letnia kobieta i 29-letni mężczyzna, którzy w momencie zderzenia znajdowali się obok zaparkowanego pojazdu. Niegroźnych obrażeń doznała 17-letnia pasażerka forda, która również została przetransportowana do szpitala. Kierowcą forda był 22-latek. Badanie stanu trzeźwości wykazało u niego około 1,5 promila alkoholu w organizmie. Młody mężczyzna został zatrzymany.

W poniedziałek młody mężczyzna usłyszał zarzuty, a we wtorek sąd przychylił się do wniosku prokuratora i aresztował go na tymczasowy okres trzech miesięcy. Stan 24-latki jest stabilny - jest ona utrzymywana w śpiączce farmakologicznej. Na szczęście nie ma obrażeń głowy.

Niestety dotarła do nas smutna informacja, że nie przeżył pies, który ucierpiał w tym wypadku.

Więcej o dramatycznym wypadku przeczytacie:

Dramatyczny wypadek w sobotni wieczór. Pijany wjechał w ludzi.

Wypadek na ul. Kopernika w Krośnie. Sprawca przebywa w areszcie.

red.

 

Partnerzy portalu: