.

KROSNO: Ktoś oblał samochód kwasem masłowym

fot. ilustracyjne fot. ilustracyjne

Poszukiwany jest sprawca, który oblał kwasem masłowym samochód marki Audi A6 Avant pod Galerią Portius w piątek 1 grudnia.

Zdarzenie miało miejsce 1 grudnia 2017, prawdopodobnie między godz. 22.00-24.00 na tylnym parkingu galerii. Pojazd stał przy elewacji budynku. 

Osoby, które zauważyły w tym czasie kogoś podejrzanego lub podjeżdżał jakimś pojazdem w okolice tego miejsca, proszony jest o kontakt z redakcją lub powiadomienie KMP w Krośnie tel. 997 lub 13 43 29 310.

- Za pomoc w udzieleniu informacji czeka nagroda. Nie pozwólmy aby jakiś psychopata zniszczył kolejne samochody w naszym mieście - prosi poszkodowany właściciel pojazdu.

red.

Skomentuj

- Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
- Dodając komentarz akceptujesz Politykę Prywatności.
- Adres e-mail nie zostanie opublikowany.
- Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Twój komentarz zostanie opublikowany dopiero po sprawdzeniu go przez naszych moderatorów - ma to na celu ograniczenie oczerniania i obrażania innych osób.

8 komentarzy

  • Sherlock Holmes

    napisane przez Sherlock Holmes

    wtorek, 05 grudzień 2017 22:02

    Pierwszy komentarz conajmniej podejrzany czy policja przesłuchała juz autora?

  • kulfon

    napisane przez kulfon

    wtorek, 05 grudzień 2017 21:27

    Dzisiaj psychopatami są wszelkiej maści liderzy, kierownicy, dyrektorzy, key account managerowie.

  • miki

    napisane przez miki

    wtorek, 05 grudzień 2017 20:09

    czy ten kwas poza przeraźliwym smrodem ma właściwości silnie żrące ???

  • xx

    napisane przez xx

    wtorek, 05 grudzień 2017 19:02

    tam sa chyba kamery :)

  • kobieta

    napisane przez kobieta

    wtorek, 05 grudzień 2017 19:01

    Mi to też wygląda na zemstę .

  • edzio

    napisane przez edzio

    wtorek, 05 grudzień 2017 18:56

    Może jednak za blisko zaparkował pod oknami ipo "andrzejkach" ktoś po prostu puścił pawia.
    -
    "Kwas masłowy nadaje potrawom lekko gorzki smak z zauważalną słodką nutą. W nieco większych stężeniach jego zapach kojarzy się wielu ludziom z wymiocinami, ze względu na to, że to właśnie ten związek nadaje charakterystyczny zapach wymiocinom."

  • cynik

    napisane przez cynik

    wtorek, 05 grudzień 2017 17:44

    Jakoś nie chce mi się wierzyć, żeby ot tak bez powodu oblać gościowi Audi kwasem i to w dodatku masłowym???
    Nawet bym się nie zdziwił, gdyby jakimś solnym czy siarkowym. Bo takie bardziej dostępne na rynku. Ale masłowy? Może to jakaś pani od chemii?

  • Gibalski

    napisane przez Gibalski

    wtorek, 05 grudzień 2017 13:36

    Motywy działania sprawcy mogą być różne. Z depresją psychopata, może pokrzywdzony przez właściciela, albo zazdrosny wściekły chłop któremu przystawił rogi. Czasem wykorzystana kobieta, pragnąca zemsty.

LAKAR right

medycyna estet

WYDARZENIA NOWE

gorąca linia

mail info

BAZA PRAWNIKOW NOWE

pomoc grzeskowi

NOCNA JAZDA DLA OLUSIA

SKLEP NOWE

AKCJE CHARYTATYWNE NOWE

FELIETONY NOWE

alarmowanie

Facebook

R  E  K  L  A  M  A
 

POLECAMY

OSP NA ALARM