Już jest Kalendarz Ratowniczy Krosno112.pl na 2018 rok

fot. Krosno112.pl fot. Krosno112.pl

Kalendarz Ratowniczy Krosno112.pl to już tradycja. Wersja na rok 2018 to jego trzecia edycja w nieco innej, lekko zmienionej formie. Od dziś jest dla Was dostępny – zapraszamy!

Oddajemy w Wasze ręce Kalendarz Ratowniczy Krosno112.pl. Tegoroczna edycja może Was zaskoczy, jest bowiem inna od poprzednich. Okładka w monochromatycznych kolorach wprowadzi Was w kolejne karty. W środku znajdziecie fotografie naszych reporterów w kolorach, połączone z czytelnym kalendarium. Wszystko to na 13 kartach w formacie A3, na dobrej jakości papierze, zakończone elegancką złotą spiralą. 

Do tej pory nasze kalendarze były przygotowywane podczas sesji zdjęciowych. Tym razem przygotujcie się na realistyczne zdjęcia z akcji, ludzkie oblicze w walce z żywiołem i obraz ciężkiej pracy służb. Kalendarz to tylko 12 miesięcy, na każdy z nich wybraliśmy zdjęcie autorstwa Adama Hejnara, Jakuba Jastrzębskiego oraz Radka Sowińskiego. Fotografie ukazują codzienną pracę ratowników, strażaków czy policjantów. Wszystkie zostały wykonane podczas rzeczywistych wydarzeń lub ćwiczeń a celem do którego dążyliśmy projektując kalendarz było ukazanie Wam rzeczywistości z jaką zmagają się funkcjonariusze służb każdego dnia.

Mamy nadzieję, że przypadnie Wam do gustu. Realizacja kalendarza nie byłaby możliwa gdyby nie wsparcie firm Gex – Hol oraz Auto Kram. Dziękujemy również drukarni Krosart za świetną realizację.

Kalendarz jest dostępny w cenie 15 zł:
- w naszej redakcji: Krosno, ul. Portiusa 4, II piętro (pn-pt od 8:00 do 16:00)
- w serwisie aukcyjnym Allegro (kliknij)

Istnieje możliwość wystawienia faktur.

red. fot. Krosno112.pl 

Skomentuj

- Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
- Dodając komentarz akceptujesz Politykę Prywatności.
- Adres e-mail nie zostanie opublikowany.
- Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Twój komentarz zostanie opublikowany dopiero po sprawdzeniu go przez naszych moderatorów - ma to na celu ograniczenie oczerniania i obrażania innych osób.

1 komentarz

  • Daniel25

    napisane przez Daniel25

    poniedziałek, 04 grudzień 2017 21:13

    Rezerwacja kalendarza plus do tego kubek ze smycza ???? Pozdrawiam chlopaki z cieplej 6 stopniowej UK !!!.