KROSNO: Kolejna seria włamań do mieszkań

fot. KrosnoCity fot. KrosnoCity

Na przełomie lipca i sierpnia Policja w Krośnie odnotowała 4 zdarzenia, którym była kradzież z włamaniem. Zginęła gotówka i biżuteria a mieszkania pozostawione były w opłakanym stanie.

Do jednego z włamań doszło końcem lipca, w dzielnicy "Śródmieście". Nieznani sprawcy dokonali tam kradzieży w jednym z mieszkań. Do pomieszczenia dostali się przez drzwi balkonowe. Łupem padły pieniądze, biżuteria oraz przedmioty kolekcjonerskie.

Między 6 - 9 sierpnia doszło do kolejnych trzech włamań. Dwa pierwsze zdarzenia odnotowano na osiedlu "Markiewicza", ostatnie w środę (9.08) na osiedlu Traugutta przy ul. Kisielewskiego. Jak podaje KrosnoCity.pl, sprawcy weszli do mieszkania między godziną 7 a 16. Zabrali znaczną część gotówki i cenną biżuterię. Mieszkanie pozostawili w stanie opłakanym.

AZ

W trzech z czterech przypadków sprawcy weszli do mieszkań metodą na "pasówkę", tzn. że posługują się skradzionymi kluczami lub dorabiają je na podstawie odcisku oryginalnych. Sprawcy działają po cichu. Policja z Krosna prowadzi czynności wyjaśniające te zdarzenia.

red., KrosnoCity | fot. KrosnoCity

 

Skomentuj

- Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
- Dodając komentarz akceptujesz Politykę Prywatności.
- Adres e-mail nie zostanie opublikowany.
- Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Twój komentarz zostanie opublikowany dopiero po sprawdzeniu go przez naszych moderatorów - ma to na celu ograniczenie oczerniania i obrażania innych osób.

2 komentarzy

 • okradziny w 2016

  napisane przez okradziny w 2016

  piątek, 11 sierpień 2017 09:22

  Rok temu okradziono mi mieszkanie tą samą metodą. Szukają złota i gotówki, nie interesuje ich elektronika i dzieła sztuki. Dzień po kradzieży, pod blokiem zobaczyłem parę - ostrzyżoną na jeża blondynkę i łysego kolesia z dużą torbą na ramieniu. Nigdy przedtem ani potem ich nie widziałem. Nie żałujcie pieniędzy na dobre wkładki w zamkach.

 • Gienek

  napisane przez Gienek

  czwartek, 10 sierpień 2017 23:48

  Co za s*******y...

 

Polecamy

PLAKAT OSTATNI TERMIN

nafta zrób imprezę

kino kobiet

alarmowanie

WYDARZENIA NOWE

gorąca linia

mail info

BAZA PRAWNIKOW NOWE

SKLEP NOWE

AKCJE CHARYTATYWNE NOWE

FELIETONY NOWE

ADOPCJE NOWE

Facebook

R  E  K  L  A  M  A
 

Wasze komentarze