.

KROSNO: Kolejna seria włamań do mieszkań

fot. KrosnoCity fot. KrosnoCity

Na przełomie lipca i sierpnia Policja w Krośnie odnotowała 4 zdarzenia, którym była kradzież z włamaniem. Zginęła gotówka i biżuteria a mieszkania pozostawione były w opłakanym stanie.

Do jednego z włamań doszło końcem lipca, w dzielnicy "Śródmieście". Nieznani sprawcy dokonali tam kradzieży w jednym z mieszkań. Do pomieszczenia dostali się przez drzwi balkonowe. Łupem padły pieniądze, biżuteria oraz przedmioty kolekcjonerskie.

Między 6 - 9 sierpnia doszło do kolejnych trzech włamań. Dwa pierwsze zdarzenia odnotowano na osiedlu "Markiewicza", ostatnie w środę (9.08) na osiedlu Traugutta przy ul. Kisielewskiego. Jak podaje KrosnoCity.pl, sprawcy weszli do mieszkania między godziną 7 a 16. Zabrali znaczną część gotówki i cenną biżuterię. Mieszkanie pozostawili w stanie opłakanym.

AZ

W trzech z czterech przypadków sprawcy weszli do mieszkań metodą na "pasówkę", tzn. że posługują się skradzionymi kluczami lub dorabiają je na podstawie odcisku oryginalnych. Sprawcy działają po cichu. Policja z Krosna prowadzi czynności wyjaśniające te zdarzenia.

red., KrosnoCity | fot. KrosnoCity

 

Skomentuj

- Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
- Dodając komentarz akceptujesz Politykę Prywatności.
- Adres e-mail nie zostanie opublikowany.
- Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Twój komentarz zostanie opublikowany dopiero po sprawdzeniu go przez naszych moderatorów - ma to na celu ograniczenie oczerniania i obrażania innych osób.

2 komentarzy

 • okradziny w 2016

  napisane przez okradziny w 2016

  piątek, 11 sierpień 2017 09:22

  Rok temu okradziono mi mieszkanie tą samą metodą. Szukają złota i gotówki, nie interesuje ich elektronika i dzieła sztuki. Dzień po kradzieży, pod blokiem zobaczyłem parę - ostrzyżoną na jeża blondynkę i łysego kolesia z dużą torbą na ramieniu. Nigdy przedtem ani potem ich nie widziałem. Nie żałujcie pieniędzy na dobre wkładki w zamkach.

 • Gienek

  napisane przez Gienek

  czwartek, 10 sierpień 2017 23:48

  Co za s*******y...

 

BRUNCH 25 03

WEBbaner280x400px2

mechanik 2018

BANER

WYDARZENIA NOWE

gorąca linia

mail info

BAZA PRAWNIKOW NOWE

pomoc grzeskowi

NOCNA JAZDA DLA OLUSIA

fotoduda

SKLEP NOWE

AKCJE CHARYTATYWNE NOWE

FELIETONY NOWE

ADOPCJE NOWE

alarmowanie

Facebook

R  E  K  L  A  M  A
 

POLECAMY

Plakat Targi pracy 2018 PWSZ OHP

wiktoria 1

Wasze komentarze