.

Inne

W związku z planowaną na 15 grudnia 2017 r. pikietą w sprawie zakupu mammografu dla Szpitala Wojewódzkiego im. Świętego Jana Pawła II w Krośnie, Zarząd Województwa Podkarpackiego informuje:

Za nami pierwsze ataki zimy. Warunki jezdne w naszym województwie w ostatnim czasie bardzo się pogorszyły. Jak na tę porę roku przygotowany jest rzeszowski oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad? Gdzie możemy szukać informacji na temat stanu drogi, którą planujemy jechać?

W dniach 2-3 grudnia w Krośnie odbyły się pierwsze na Podkarpaciu, profesjonalne warsztaty dla instruktorów nauki jazdy. Głównym hasłem kursu były „Innowacyjne, nowoczesne metody szkolenia kursantów w oparciu o model szwedzki”. W warsztatach udział wzięli instruktorzy z całej Polski.

Ponad 30 interwencji straży pożarnej, brak prądu w części Krosna w gminach Chorkówka, Miejsce Piastowe, Iwonicz-Zdrój oraz zablokowane drogi. To efekt silnego wiatru, który bez przerwy wieje na terenie południowej części nszaego województwa.

Firma LO-STARK w Miejscu Piastowym kojarzona jest przede wszystkim ze złomowaniem pojazdów i sklepem z częściami samochodowymi, jednak zakres jej działalności jest znacznie szerszy. LO-STARK ma między innymi serwis samochodów ciężarowych i dostawczych, pomoc drogową, a także swoją drużynę driftingową. Firma często udziela się charytatywnie. 

Od piątku (8.12) dostajemy coraz więcej informacji od różnych służb meteorologicznych o niebezpiecznym wietrze, który pojawić się ma w rejonie Tatr, Beskidu Niskiego oraz Bieszczad w niedzielę. 

Poszukiwany jest sprawca, który oblał kwasem masłowym samochód marki Audi A6 Avant pod Galerią Portius w piątek 1 grudnia.

Już jest Kalendarz Ratowniczy Krosno112.pl na 2018 rok

poniedziałek, 04 grudzień 2017 10:29

Kalendarz Ratowniczy Krosno112.pl to już tradycja. Wersja na rok 2018 to jego trzecia edycja w nieco innej, lekko zmienionej formie. Od dziś jest dla Was dostępny – zapraszamy!

Strona 1 z 75

PKN swieta

WYDARZENIA NOWE

gorąca linia

mail info

SYLWESTER 2017/2018:
- Dom Ludowy Głowienka
- Dom Ludowy Iskrzynia
- Sanatorium Ziemowit Iwonicz-Zdrój

- Sanatorium Stomil Rymanów-Zdrój
Aby dodać ofertę prosimy o kontakt
_____________________________________

kalendarz 2018 1

BAZA PRAWNIKOW NOWE

SKLEP NOWE

AKCJE CHARYTATYWNE NOWE

FELIETONY NOWE

21741698 1541316972558041 1327110143 n

alarmowanie

R  E  K  L  A  M  A
 

Wasze komentarze