Inne

Mężczyzna skoczył z mostu na ul. Okrzei do rzeki Wisłok w piątek (18.08) około godziny 12:30. Przytomnego mężczyznę, przechodnie oraz strażacy wyciągnęli na brzeg i przekazali Zespołowi Ratownictwa Medycznego, który przewiózł poszkodowanego do szpitala.

SIENIAWA: Patrole prewencyjne nad jeziorem

piątek, 18 sierpień 2017 11:12

W poniedziałek policjanci Posterunku Policji w Besku, wspólnie ze strażnikami miejskimi z Rymanowa oraz strażakami z OSP w Jaćmierzu przy wykorzystaniu ich łodzi, patrolowali Jezioro Sieniawskie. Zbiornik wodny położony jest na pograniczu dwóch powiatów sanockiego i krośnieńskiego.

Dzisiaj (17.08) oficjalnie rozpoczęły się Drużynowe Mistrzostwa Europy w Szachach do lat 18. Organizatorem zawodów jest Przedsiębiorstwo Sanatoryjno-Turystyczne „Stomil” w Rymanowie Zdroju, a także Polski Związek Szachowy.

15 sierpnia to dzień szczególny - poświęcony pamięci poległych w walkach o niepodległość Polski. Krośnianie podtrzymują tradycję uroczystego obchodzenia tego patriotycznego święta.

Karpackie Klimaty i Festiwal Win Węgierskich im. W. Portiusa to temat przewodni weekenu. Od 17 - 20 sierpnia krośnieński Rynek będzie tętnił życiem. Tegoroczny program jest bardzo okazały.

Osoby borykające się z problemami, pokrzywdzone przestępstwem mogą bezpłatnie korzystać z Ośrodka Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem działającego w Krośnie. Kompleksowe wsparcie i pomoc specjalistów - to podstawowe zadania Ośrodka.

W Krośnie – mieście szkła, odbędą się tegoroczne zmagania o tytuł Drużynowych Mistrzów Europy Juniorów na żużlu. Już 19 sierpnia br. Na torze zagoszczą cztery najlepsze zespoły, a wśród nich broniąca tytułu wywalczonego w niemieckim Stralsund, reprezentacja Polski. Nasz portal objął patronat medialny nad Mistrzostwami Europy.

Dzisiaj (10 sierpnia) dwa zastępy OSP KSRG Korczyna zabezpieczały palenisko pasieki w Korczynie zarażonej bakteriami zgnilca amerykańskiego.

Strona 1 z 64

gorąca linia

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

BAZA PRAWNIKOW NOWE

SKLEP NOWE

AKCJE CHARYTATYWNE NOWE

FELIETONY NOWE

WYDARZENIA NOWE
PATRONAT KROSNO112

120 LAT

RATUJEMY DAJEMY

MISIE

R  E  K  L  A  M  A

 
R  E  K  L  A  M  A
 

POLECAMY

19244089 2002889299958426 1369936045 n

gmina chorkówka

gmina dukla

gmina iwonicz zdr

gmina jedlicze

gmina korczyna

miasto krosno

gmina krościenko

gmina miejsce piast

gmina rymanów

gmina wojaszówka

powiat krośnieński

FACEBOOK

 

INSTAGRAM