Inne

Krośnieńscy policjanci zatrzymali 2 mężczyzn, którzy podejrzani są o rozbój. Sprawcy skrępowali swoją ofiarę i ukradli jej telefon. Mężczyźni zostali tymczasowo aresztowani. Grozi im do 12 lat pozbawienia wolności.

Ponad 227 mln zł z unijnych funduszy trafi do przedsiębiorców z województwa podkarpackiego w formie pożyczek na cele rozwojowe na preferencyjnych warunkach.

17 września b.r dla krośnieńskiego Szpitala był dniem szczególnym, ponieważ na bloku operacyjnym odbyły się pierwsze w Polsce zabiegi enukleacji prostaty oraz kruszenia kamieni w drogach moczowych laserem Revolix DUO 150 W.

Dzisiaj (19 września) podczas oficjalnej konferencji prasowej firma Krosno Glass podpisała umowę z Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. Stanisława Staszica w Krośnie „Mechanik”. Celem współpracy jest wsparcie programu specjalizacji w zawodach technik mechanik/technik mechatronik i organizacja praktyk w krośnieńskiej hucie.

W nocy z dnia 15/16 września (z soboty na niedzielę) około godz 24:00-1:00 doszło do pożaru samochodu przy ul. Podchorążych w Krośnie. Przyczyną najprawdopodobniej
było celowe podpalenie. Sprawą zajęła się krośnieńska Policja.

Jak poinformowała krośnieńska Policja, funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 6 kg suszu ziela konopi. Zabronione substancje ukryte były w baraku jednego z gospodarstw w Korczynie. Zatrzymano trzy osoby, z których jedna została tymczasowo aresztowana.

Patrol saperski oraz policjanci pracują na lotnisku w Krośnie, gdzie na terenie dawnej stacji paliw znaleziono skrzynkę z amunicją.

Kasię w sobotę (15.09) popołudniu zaskoczył niecodzienny widok. Przy rondzie Naftowców w Krośnie siedział niewielki piesek. Wszystko byłoby OK, jednak pies przywiązany był do słupa krótką smyczą i mocno przestraszony.

Strona 1 z 89