Inne

Historyczna chwila dla krośnieńskiego lotnictwa. W niedzielę (20.05) po raz pierwszy na "nowym" lotnisku wylądował samolot odrzutowy - Cessna 525 ze Sławkiem Peszką na pokładzie. Poranne wydarzenie, choć nie było transmitowane w telewizji śniadaniowej, zostało uwiecznione przez Mateusza Świerka z EKPR Spotters oraz Maćka Żółkosia.

Nocna Jazda Ratowników dla Olusia to już historia. 19 maja 2018 roku, na parkingu ORLEN Południe w Jedliczu spotkało się setki osób, aby wesprzeć małego Aleksandra z Krościenka Wyżnego. Wspaniała atmosfera i gorące serca sprawiły, że kosztowna operacja za oceanem staje się coraz bardziej możliwa.

Służby ratunkowe, policjanci oraz prokurator pracowali na miejscu zdarzenia w Krościenku Wyżnym przy ul. Wąskiej, gdzie na jednej z posesji ujawniono mężczyznę, który nie dawał oznak życia. Wszystko wskazuje na nieszczęśliwy wypadek.

Kolejna policyjna akcja "SMOG"

czwartek, 10 maj 2018 16:42

Policjanci w Rzeszowie, Krośnie i Przemyślu po raz kolejny prowadzą działania pod nazwą "SMOG". Celem dzisiejszej akcji jest kontrola samochodów pod względem prawidłowego stanu technicznego, w szczególności emitowania toksycznych spalin do atmosfery.

Strażacy Wspólnie przeciw Białaczce - Stowarzyszenie Strażaków Ochotników, którzy swoją pasję ratowania innych połączyli z wolontariatem. W maju przyjadą do Jedlicza na Nocną Jazdę Ratowników dla Olusia.

 64 zdarzenia drogowe, ale też mnóstwo innych interwencji odnotowały służby ratunkowe na terenie powiatu krośnieńskiego podczas trwania bardzo długiego weekendu na przełomie kwietnia i maja. Przedstawiamy tylko kilka zdarzeń, do których doszło podczas długiego weekendu.

Pierwsze ostrzeżenie przed burzami z gradem!

poniedziałek, 23 kwiecień 2018 09:41

Pierwsze ostrzeżenie przed wiosennymi burzami z gardem! W poniedziałek, 23 kwietnia w województwie podkarpackim prognozowane jest wystąpienie burz z opadami deszczu od 15 mm do 25 mm (lokalnie z gradem) oraz porywami wiatru do 70 km/h.

Rajdówki, wyścigówki, drift team, motocykliści. W piątek na parkingu przy Hotelu Nafta Krosno szykuje się spontaniczne wydarzenie dla pasjonatów motoryzacji. Później spotkanie z parkingu przeniesie się do podziemi hotelu, gdzie znajduje się odświeżony klub Nafta.

Strona 1 z 85