Inne

25 mln zł z unijnych funduszy trafi do przedsiębiorców z województwa podkarpackiego w formie pożyczek na cele rozwojowe na preferencyjnych warunkach.

UWAGA! Czterolatka potrzebuje pilnie krwi!

czwartek, 12 lipiec 2018 09:29

Krew AB Rh- jest pilnie potrzebna czteroletniej Nadii Pelczar, której rodzice pochodzą z Krościenka Wyżnego, a obecnie mieszkają w Rzeszowie. Kilkanaście dni temu okazało się, że dziewczynka choruje na ostrą białaczkę limfoblastyczną.

Wakacyjna Kropla Krwi to akcja krwiodawstwa zorganizowana przez Studenckie Koło Honorowych Dawców Krwi i Potencjalnych Dawców Szpiku PWSZ Krosno. W okresie wakacyjnym krew jest szczególnie potrzebna, a liczba donacji krwi się zmniejsza.

Uwaga na niedźwiedzia w okolicach Iwonicza-Zdroju!

poniedziałek, 02 lipiec 2018 20:40

W sobotę, 30 czerwca został zauważony na terenie gminy Iwonicz-Zdrój niedźwiedź, który wędrował między górą Ispak a Lasem Grabińskim.

Strażacy z OSP Rymanów-Zdrój w ostatnich dniach wykazali się niezwykłą odwagą oraz empatią. Bez wahania udzielili pomocy zwierzakom, wkładając w to całe serce. 

W najbliższych dniach zamknięta będzie droga pomiędzy Iskrzynią, a Haczowem. Natomiast w związku z budową mostu zamknięta zostanie aż do października część ulicy Kościelnej w Zręcinie.

Sześciu śmiałków na rowerach w 31 godzin pokonało 580-kilometrową trasę z Wrocławia na Solinę dla Rafała, krośnianina, który stracił obie nogi w wypadku. Celem akcji jest uzbieranie pieniędzy na protezy oraz rehabilitację Rafała.

Studenci z Krosna coraz pilniej przygotowują się do kolejnej edycji Shell Eco-maraton w Londynie. Tym razem planują znacznie pobić rekord z poprzedniego roku. Jaki dystans pokona ulepszona "Piła" na 1 litrze paliwa?

Strona 1 z 86
 

Polecamy

PLAKAT OSTATNI TERMIN

nafta zrób imprezę

kino kobiet

alarmowanie

WYDARZENIA NOWE

gorąca linia

mail info

BAZA PRAWNIKOW NOWE

SKLEP NOWE

AKCJE CHARYTATYWNE NOWE

FELIETONY NOWE

ADOPCJE NOWE

Facebook

R  E  K  L  A  M  A
 

Wasze komentarze