Bernadetta Pachoł, druhna z OSP Radomyśl Wielki, wielokrotnie pomagała innym, organizując zbiórki pieniędzy na leczenie chorych i pokrzywdzonych przez los. Teraz sama potrzebuje pomocy. Pewnego dnia śpiesząc się na akcję ratowniczo-gaśniczą, wpadła pod samochód kierowany przez kolegę z jednostki.

III Edycja Ultramaratonu Jaga Kora odbędzie się 25 maja 2019r., jednak już dziś ruszają zapisy. Liczba zawodników jest ograniczona do 100 pierwszych zarejestrowanych osób.

Od grudnia startuje pierwszy cykl szkoleń z tworzenia animacji komputerowej w Krośnie. Pomysłodawcą szkoleń organizowanych przez Studio Animacji Action Heroes jest Paweł Lipka, który pracował m.in. przy serialach animowanych: “Garfield Show” i “Włatcy Móch”, a także filmie kinowym “Sala Samobójców”. Szkolenia są przeznaczone dla dzieci i młodzieży i składają się z ośmiu 3-godzinnych spotkań. 

W czwartej serii gier Vivaldi Krosball Ligi Amatorskiej nastąpiła zmiana lidera. Guzikówkę Starą Gwardię zastąpił Profbud4Kids.

Dołącz do "Watahy". Czeka 120 miejsc

wtorek, 20 listopad 2018 16:44

Bieszczadzki Oddział Straży Granicznej w sposób ciągły prowadzi nabór do służby. W 2019 roku, planowane jest przyjęcie 120 młodych adeptów.

Policjantka, w czasie wolnym od służby, zatrzymała mężczyznę, który kierował samochodem mając ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna swoim sposobem jazdy dopuścił się wielu wykroczeń i stwarzał realne zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym dla innych użytkowników. Sierż. szt. Agnieszka Drozd, jadąc za kierowcą kilkanaście kilometrów, mrugając światłami i używając klaksonu, ostrzegała innych kierowców o niebezpieczeństwie na drodze.

Zbigniew Kubit (Samorządne Krosno) jednogłośnie został wybrany ponownie Przewodniczącym Rady Miasta Krosna. Podczas pierwszej sesji w nowej kadencji Prezydent i Radni odebrali zaświadczenia o wyborze i złożyli ślubowanie.

We wtorkowy poranek (20.11) policjanci i medycy interweniowali w Bóbrce (gm. Chorkówka), gdzie na skraju lasu miał znajdować się młody mężczyzna, w poszarpanych i skąpych ciuchach. Jak się okazało mężczyzna kilkanaście godzin wcześniej opuścił Dom Pomocy Społecznej w Sanoku.

Strona 1 z 587