25 mln zł z unijnych funduszy trafi do przedsiębiorców z województwa podkarpackiego w formie pożyczek na cele rozwojowe na preferencyjnych warunkach.

KROSNO: Zderzenie dwóch samochodów na DK28

poniedziałek, 16 lipiec 2018 08:55

Tuż przed godziną 9:00 w poniedziałek (16.07) doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych na ulicy Podkarpackiej w Krośnie (w ciągu drogi krajowej 28). 

Strażacy z OSP Wróblik Szlachecki świętowali nadanie nowego sztandaru. Po dokładnie 60 latach stary sztandar trafił w honorowe miejsce, a jednostkę dumnie będzie reprezentować nowy, oficjalnie nadany podczas niedzielnej uroczystości.

Jedno dziecko trafiło do szpitala po tym jak w sobotni poranek (14.07) na drodze krajowej nr 19 w Łężanach (gm. Miejsce Piastowe) doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych marek Citroen i Skoda. Inni kierowcy musili liczyć się z utrudnieniami.

W piątek (13.07) przed godziną 20, we Wrocance na ulicy Nadrzecznej doszło do zdarzenia drogowego z udziałem jednośladu marki Suzuki. Kierujący pojazdem przed łukiem drogi, zjechał z nasypu i uderzył w zarośla. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe ZRM SPPR Krosno, strażacy JRG Krosno oraz policjanci, którzy ustalają dokładne przyczyny zdarzenia.

Na 51 drużyn studenci Rotor PWSZ Krosno zajęli 19. miejsce podczas międzynarodowych zawodów Shell Eco-Marathon, które odbyły między 5 a 7 lipca w Londynie.

Jedna osoba trafiła do szpitala, po tym jak w piątkowy poranek w Nadolu (gm. Dukla) doszło do zdarzenia drogowego.

Chwila nieuwagi i śliska nawierzchnia przyczyniły się do powstania kolizji w miejscowości Iwonicz, gdzie zderzyły się 4 samochody osobowe, a pięć osób zostało poszkodowanych.

Strona 1 z 525
 

Polecamy

PLAKAT OSTATNI TERMIN

nafta zrób imprezę

kino kobiet

alarmowanie

WYDARZENIA NOWE

gorąca linia

mail info

BAZA PRAWNIKOW NOWE

SKLEP NOWE

AKCJE CHARYTATYWNE NOWE

FELIETONY NOWE

ADOPCJE NOWE

Facebook

R  E  K  L  A  M  A
 

Wasze komentarze