Policjanci w całym kraju zatrzymali już ponad dwadzieścia osób podejrzanych o kierowanie gróźb pod adresem prezydentów, przedstawicieli administracji publicznej, samorządowców, polityków czy też takich, które publicznie drwiły ze śmierci tragicznie zmarłego Prezydenta Gdańska. O zatrzymaniach powiadomiono prokuratury, którym przekazano zgromadzone materiały dowodowe.

Nad ranem (przed godziną 5.) trzy zastępy straży pożarnej interweniowały przy ul. Lelewela 20, gdzie doszło do pożaru wewnątrz jednego z mieszkań. Prócz zawodowych strażaków na miejscu interweniowali ratownicy medyczni.

Oluś Kosiek to 17-miesięczny bohater, który zmaga się z wrodzonym brakiem kości piszczelowej oraz stawu skokowego. Zbiórka pieniędzy na operację w Stanach Zjednoczonych wciąż trwa, lecz czasu jest coraz mniej.

We wtorek (22.01) około godziny 10:00 w Korczynie przy Orlenie na ulicy Szeptyckiego doszło do zderzenia volkswagena i forda. Interweniowali medycy, strażacy i policjanci. 

Krośnieńscy policjanci zatrzymali trzech młodych mężczyzn podejrzanych o rozbój. Nastolatkowie zaatakowali 15-latka i ukradli mu pieniądze, którymi się później podzielili. Za popełnione przestępstwo 18 i 17-latkowi grozi kara do 12 lat więzienia, natomiast 14-latek będzie teraz odpowiadał przed sądem rodzinnym.

HACZÓW: Potężny pożar budynku gospodarczego

poniedziałek, 21 styczeń 2019 21:46

Do dużego w skutkach pożaru doszło dzisiaj (21.01) w Haczowie. Doszczętnie spłonęła stodoła, w której znajdował się m.in samochód. Na miejscu pracowało kilka zastępów straży pożarnej z powiatu brzozowskiego i krośnieńskiego.

Do niezwykłej sytuacji doszło po piątkowych meczach jedenastej serii zmagań Vivaldi Krosball Ligi Amatorskiej.

Rodzina z Teodorówki straciła dobytek swojego życia podczas pożaru, dom zostanie rozebrany. Rodzina apeluje o pomoc!

Strona 1 z 614
 

Partnerzy portalu: