W piątek, 18 maja 2018 r. w Szkole Podstawowej nr 2 w Strzyżowie odbyły się eliminacje wojewódzkie Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej. Uczestniczyła w nich młodzież ze wszystkich powiatów naszego województwa. Reprezentant powiatu krośnieńskiego przeszedł do etapu centralnego.

Występ w stylu stand-up comedy pełen emocji i ilustrowanych zdjęciami opowieści o podróżach, przygodach i dalekich krajach. Wojciech Cejrowski z fantazją i doskonałym poczuciem humoru zaprowadzi słuchaczy do najbardziej egzotycznych miejsc świata oraz zapewni wrażenia, których publiczność nie zapomni przez wiele tygodni.

Podsumowanie Dukla Wolf Race

czwartek, 24 maj 2018 16:24

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dukli po raz drugi organizował wyścig etapowy Dukla Wolf Race, który przypadł w okresie majówki (4-5-6 maja). Dodatkowo w sobotę 5 maja po raz pierwszy odbyła się edycja półmaratonu biegowego Dukla Wolf Run. Obie imprezy zgromadziły łącznie 156 zawodników.

III Edycja Zamczyska Trail już 16 czerwca! Wypada już trenować, gdyż +1100m przewyższenia na niecałych 21km to nie jest łatwa sprawa! Ale nikt nie mówił, że ma być łatwo, tak właśnie smakuje życie :)

Krośnieńskie Juwenalia już za nami!

czwartek, 24 maj 2018 11:12

Dni Kultury Studenckiej trwały w tym roku aż 4 dni. Choć mogłoby się wydawać, że pogoda pokrzyżowała plany organizatorów, imprezę trzeba uznać za udaną - zwłaszcza ostatni dzień.

Kilka chwil przed godz. 17 na skrzyżowaniu ulic Podkarpacka i Tysiąclecia doszło do kolizji drogowej z udziałem dwóch pojazdów w wyniku czego dwie osoby zostały poszkodowane.

We wtorek (22.05) około godziny 16:30 na ul. Bieszczadzkiej w Krośnie doszło do kolizji kursowego pasażerskiego busa z samochodem osobowym marki Ford. W wyniku zderzenia pojazdów nie było osób poszkodowanych.

Poniedziałkowe spokojne popołudnie służb ratunkowych zostało przerwane przez zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w miejscowości Czarnorzeki na granicy z Węglówką w gminie Korczyna.

Strona 1 z 504