KROSNO: Najechanie na tył przy Karpackich Smakach

niedziela, 20 sierpień 2017 21:32

Dwie osoby zostały poszkodowane w zderzeniu Opla i Seata na drodze krajowej 28 w Krośnie do którego doszło w niedzielny wieczór przy restauracji Karpackie Smaki.

Niestety pogoda nie pozwoliła na rozegranie Drużynowych Mistrzostw Europy Juniorów na żużlu. Przerwano je po piątym wyścigu.

Popołudnie z latawcami na Przymiarkach

niedziela, 20 sierpień 2017 12:29

W sobotę (19.08) o godzinie 15 na Przymiarkach w pobliżu Rymanowa Zdroju odbyła się impreza „Popołudnie z latawcem na Przymiarkach”.

Ranny motocyklista został przetransportowany do szpitala po tym jak zderzył się z sarną, która niespodziewanie wybiegła na drogę. Do wypadku doszło w niedzielny poranek (20.08) w Odrzykoniu.

Partnerstwo, przyjaźń i współpraca - pod takimi hasłami odbyło się oficjalne spotkanie władz miasta Krosna z delegacjami miast partnerskich przy okazji festiwalu Karpackie Klimaty. Zakończyło się ono uroczystym odsłonięciem drogowskazu ukazującego kierunki do poszczególnych miast partnerskich Krosna.

20 sierpnia 2017r. na Stadionie Sportowym w Tarnowcu odbędzie się IX Festiwal Smaków Regionalnych Pierogi organizowany przez Gminę Tarnowiec, Gminny Ośrodek Kultury, Koła Gospodyń Wiejskich oraz Ochotnicze Straże Pożarne z Gminy Tarnowiec.

Do kolejnego zdarzenia drogowego doszło dzisiaj tj. 18 sierpnia na krośnieńskich drogach. Jedna osoba została poszkodowana w zderzeniu motocykla i osobówki na ul. Suchodolskiej.

Mężczyzna skoczył z mostu na ul. Okrzei do rzeki Wisłok w piątek (18.08) około godziny 12:30. Przytomnego mężczyznę, przechodnie oraz strażacy wyciągnęli na brzeg i przekazali Zespołowi Ratownictwa Medycznego, który przewiózł poszkodowanego do szpitala.

Strona 1 z 387

gorąca linia

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

BAZA PRAWNIKOW NOWE

SKLEP NOWE

AKCJE CHARYTATYWNE NOWE

FELIETONY NOWE

WYDARZENIA NOWE
PATRONAT KROSNO112

120 LAT

RATUJEMY DAJEMY

MISIE

R  E  K  L  A  M  A

 
R  E  K  L  A  M  A
 

POLECAMY

19244089 2002889299958426 1369936045 n

gmina chorkówka

gmina dukla

gmina iwonicz zdr

gmina jedlicze

gmina korczyna

miasto krosno

gmina krościenko

gmina miejsce piast

gmina rymanów

gmina wojaszówka

powiat krośnieński

FACEBOOK

 

INSTAGRAM