W sobotę (22.09) około godziny 12:40 doszło do groźnego wypadku z udziałem trzech osób. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe.

Służby ratunkowe około godziny 14:25 zostały powiadomione o potrąceniu rowerzysty w Iwli (gm. Dukla) na trasie w kierunku Chyrowej. Mężczyzna może mówić o dużym szczęściu.

Krośnieńscy policjanci zatrzymali 2 mężczyzn, którzy podejrzani są o rozbój. Sprawcy skrępowali swoją ofiarę i ukradli jej telefon. Mężczyźni zostali tymczasowo aresztowani. Grozi im do 12 lat pozbawienia wolności.

Zespół Szkół Publicznych im. Stanisława Wyspiańskiego w Rymanowie oraz Szkoła Podstawowa w Wietrznie wygrały instalacje fotowoltaiczne w konkursie „Najlepsza szkoła pod słońcem”, organizowanym przez IKEA oraz spółki zarządzające farmami wiatrowymi firmy.

Kampania przedwyborcza w naszym regionie nabiera rumieńców. W zeszłym tygodniu w Rogach (gmina Miejsce Piastowe) gościła wicepremier Beata Szydło, która poparła w staraniach o reelekcję wójta Jaślisk Adama Dańczaka, burmistrza Dukli Andrzeja Bytnara oraz kandydantkę na wójta gminy Miejsce Piastowe Dorotę Chilik. Ta ostatnia zorganizowała już pierwszy briefing prasowy, na którym zwrócono uwagę na aktywizację gospodarczą "rynków" każdej miejscowości w gminie Miejsce Piastowe.

W czwartkowy poranek (20.09) doszło do dwóch włamań w rejonie osiedla Tysiąclecia. Na ulicy Naftowej doszło do włamania w sklepie Jedynka, natomiast na ul. Wolności doszło do kradzieży w zakładzie optycznym. Policjanci prowadzą czynności w celu ustalenia sprawcy/sprawców obu włamań z kradzieżami.

POLECAMY: 40. Krośnieńskie Spotkania Teatralne

czwartek, 20 wrzesień 2018 16:16

Regionalne Centrum Kultur Pogranicza zaprasza na jubileuszowe 40. Krośnieńskie Spotkania Teatralne. Jedne z najstarszych w Polsce, ciągle atrakcyjne dla publiczności, mogące się poszczycić prawdziwą aleją gwiazd. Nie zabraknie ich oczywiście w tegorocznej jubileuszowej edycji. A pogram został tak ułożony, aby na krośnieńskiej scenie pojawili się artyści i teatry, z którymi współpracujemy od lat i wielokrotnie mieliśmy okazję ich oklaskiwać.

Do kolejnego zdarzenia drogowego w czwartek, doszło w Krośnie na skrzyżowaniu ulic Pużaka i Okulickiego. Poszkodowane zostały trzy osoby.

Strona 1 z 558